popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

KURYE ÇAĞIR

Yeni Nesil Kurye Hizmeti

Popupkurye ihtiyacınıza uygun ve üstün hizmetiyle 7/24 yanınızda!😉

motorlu-ve-arabali-kurye

Motorlu ve Arabalı Kuryeler

Gönderinizin boyutuna ve hassasiyet durumuna göre motorlu kurye ya da arabalı kurye talebinizi ister web sitemiz ister mobil uygulamamız üzerinden saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz.

Hemen ya da İleri Zamanlı Teslimat

Hemen ya da ileri zamanlı kurye talebi oluşturabilirsiniz. Zaman açısından hemen olarak oluşturduğunuz kurye talebinizde kuryeniz 30 dakikada çıkış adresinde olur, paketinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde alıcısına teslim eder. İleri zamanlı olarak oluşturduğunuz kurye talebinizde ise; çıkış ve varış adresleri planlanan zaman içerisinde kuryemiz tarafından ziyaret edilir.

hizli-ya-da-planli-teslimat
satin-aldirma

Satın Aldırma

Kuryelerimiz gönderilerinizi iletmek dışında ihtiyaçlarınız için satın alma hizmeti de sunmaktadır. Kurye Çağır sayfamızdaki ilgili alana satın alınacak ürünün adresini ve kurye için gerekli olacak yönergeleri girerek satın alma gönderisi oluşturabilirsiniz.

Kurye ve Gönderi Takibi

Kuryenizi mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden canlı takip ederek teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda hem siz hem de alıcı SMS ile otomatik olarak bilgilendiriliyor olacaksınız.

kurye-ve-gonderi-takibi

7/24 Destek

Gönderilerinizle ilgili sorularınız için müşteri hizmetleri temsilcilerimiz hem telefon ile hem de mobil uygulamamız ve web sitemizde bulunan canlı chat aracılığıyla destek vermektedir.

Destek Al

İşletmeniz İçin Kuryeye mi İhtiyacınız Var?

Popupkurye gelişmiş teknolojisiyle işletmelere ve online mağazalara erişilebilir ve etkili kurye teslimat hizmeti sunuyor.

rotayi-sirala

Rotayı Sırala

Birden çok teslimat noktası olan gönderileriniz için en kısa rotayı otomatik oluşturarak maliyet ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi...
toplu-gonderi-yukleme

Toplu Gönderi Yükleme

Teslim Noktası Ekle özelliği ile birden çok teslimat adresi ve gerekli bilgileri girdikten sonra Rotayı Sırala yaparak gönderi oluşturabilirsiniz.

Daha fazla bilgi...
web-sitesi-entegrasyonu

Web Sitesi Entegrasyonu

Hazır modüller veya API üzerinden Popupkurye'yi web sitenize entegre ederek müşterilerinize kurye ile teslimat seçeneğini otomatik olarak gösterebilirsiniz.

Daha fazla bilgi...
guclu-yonetim-paneli

Rotayı Sırala

Hesabınızda adres defteri oluşturmak, gönderilerinize ait bilgileri indirmek ve ödeme planınıza bakmak gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha fazla bilgi...

Popupkurye Kurumsal Ailesine Katılın

İşletmeniz için en uygun kurye ile teslimat modeli hakkında sizi bilgilendirelim!

Bilgi Al

Popupkurye Mobil Uygulamasıyla 7/24 Yanınızda!

Mobil uygulamayı indirerek istediğiniz zaman istediğiniz yerden kurye talebi oluşturabilirsiniz.

apple-store play-store

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız!