Yeni Nesil Kurye Hizmeti - Popupkurye

Kargo Fiyatına Kurye ile Hızlı ve Güvenilir Teslimat

İster motorlu ister araçlı kurye çağırın, gönderilerinizi dakikalar içerisinde ulaştıralım.


Gönderi Oluştur

Yeni Nesil Kurye Hizmeti

Popupkurye ihtiyacınıza uygun ve üstün hizmetiyle 7/24 yanınızda!😉

motorlu-ve-arabali-kurye

Motorlu ve Arabalı Kuryeler

Gönderinizin boyutuna ve hassasiyet durumuna göre motorlu veya arabalı kurye talebinizi ister web sitemiz ister mobil uygulamamız üzerinden saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz.

hizli-ya-da-planli-teslimat

Hızlı ya da Planlı Teslimat

İsterseniz acil isterseniz de ileri tarihli bir gönderi talebi oluşturabilirsiniz. Hızlı teslimat gönderi talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakikada çıkış adresinde olur, paketinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde alıcısına teslim eder. Planlı teslimat olarak oluşturduğunuz gönderi talebinizde ise; çıkış ve varış adresleri planlanan zaman içerisinde tarafımızdan ziyaret edilir.

satin-aldirma

Satın Aldırma

Kuryelerimiz gönderilerinizi iletmek dışında ihtiyaçlarınız için satın alma hizmeti de sunmaktadır. Kurye Çağır sayfamızdaki ilgili alana satın alınacak ürünün adresini ve kurye için gerekli olacak yönergeleri girerek satın alma gönderisi oluşturabilirsiniz.

kurye-ve-gonderi-takibi

Kurye ve Gönderi Takibi

Talebinize kurye atandıktan sonra kuryenizi web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden canlı takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda hem siz hem de alıcı SMS ile otomatik olarak bilgilendiriliyor olacaksınız.

canli-destek

Canlı Destek

Gönderilerinizle ilgili sorularınız için müşteri hizmetleri temsilcilerimiz hem telefon ile hem de mobil uygulamamız ve web sitemizde bulunan canlı chat aracılığıyla destek vermektedir.

İşletmeniz İçin Kuryeye mi İhtiyacınız Var?

Popupkurye gelişmiş teknolojisiyle işletmelere ve online mağazalara erişilebilir ve etkili kurye teslimat hizmeti sunuyor.

rotayi-sirala

Rotayı Sırala

Birden çok teslimat noktası olan gönderileriniz için en kısa rotayı otomatik oluşturarak maliyet ve zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.


Daha fazla bilgi
toplu-gonderi-yukleme

Toplu Gönderi Yükleme

Teslim Noktası Ekle özelliği ile birden çok teslimat adresi ve gerekli bilgileri girdikten sonra Rotayı Sırala yaparak gönderi oluşturabilirsiniz.


Daha fazla bilgi
web-sitesi-entegrasyonu

Web Sitesi Entegrasyonu

Hazır modüller veya API üzerinden Popupkurye'yi web sitenize entegre ederek müşterilerinize kurye ile teslimat seçeneğini otomatik olarak gösterebilirsiniz.


Daha fazla bilgi
guclu-yonetim-paneli

Güçlü Yönetim Paneli

Hesabınızda adres defteri oluşturmak, gönderilerinize ait bilgileri indirmek ve ödeme planınıza bakmak gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Daha fazla bilgi

Sizi Arayalım

İhtiyaçlarınıza en uygun operasyonu uygun fiyatlarla beraber belirleyelim...

E-mail Adresiniz

Telefon Numaranız

İsminiz

Şirket Adı

.

Popupkurye Kurumsal Ailesine Katılın

İşletmeniz için en uygun kurye ile teslimat modeli hakkında sizi bilgilendirelim!

Bilgi Al

Popupkurye Mobil Uygulamasıyla 7/24 Yanınızda!

Mobil uygulamayı indirerek istediğiniz zaman istediğiniz yerden kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız!