popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
arabali-kurye

ARABALI KURYE

KURYE ÇAĞIR

Arabalı Kurye

Arabalı kurye, moto kuryelerin taşıyamadığı büyük boyutlu paketlerin ya da hassas ürünlerin teslimatı noktasında devreye girer. Satışını yaptığınız büyük boyutlu ürünler, birden fazla adrese yapılması gereken teslimatlar ve hassas gıda ürünleri vb. için en uygun teslimat hizmetidir. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde moto kuryeler ile karşılaştırıldığında daha yavaş teslimat durumu oluşsa dahi ihtiyaç noktasında trafik yoğunluğuna bağlı olarak en kısa süre içerisinde teslimat desteği sağlamaktadır. Kargo firmalarında zaman kaybetmek istemediğiniz tüm büyük boyutlu ya da hassas gönderilerinizi teslimat adreslerine ulaştırmanın en pratik yolu arabalı kurye hizmeti olarak Popupkurye’de...


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden tercihinize göre Hemen, Randevulu veya Aynı Gün Teslim seçeneklerinden birini seçerek, çıkış/varış adreslerinizi ve gönderi detaylarınızı girmek. Böylelikle hemen gönderi fiyatını görüntüleyebilir, kolayca arabalı kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hızlı, acil, özel, paket kurye hizmetleri ve kargo seçeneklerinin yanı sıra, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi çeşitli kategorilere ayrılan hizmetler için de arabalı kurye talebi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneklerle hizmetlerimizden faydalanın!

Arabalı Kuryenin Klasik Kargo Teslimatlarından Farkı Nedir?

Teslimat yapacağınız ürünü kargoya verdiğinizde ürün önce kargo merkez noktasına götürülür. Buradan da ilgili adrese gönderilir. Ancak klasik kargo prosedürlerine göre bir adrese yapacağınız teslimat en erken 2 gün içerisinde adrese ulaşır. Yani; teslimatınızı istediğiniz gün ve saatte yapamayabilirsiniz. Ayrıca büyük boyutlu paketlerin taşınması için kargo firmaları ile çalışmak, teslimat maliyetini muhtemelen arttıracaktır. Popupkurye ile çalıştığınızda seçtiğiniz zamanlama seçeneğine göre arabalı kurye ekibi yönlendirilir ve gideceği konuma göre gönderinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda deneyimli ekibimize paketlerinizi güvenle teslim ederek, teslimatınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanacağından emin olabilirsiniz.

Arabalı Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

Kargo firmalarında da olduğu gibi arabalı kurye ile göndereceğiniz ürünün paketleme işlemini sizin yapmanız gerekir. Arabalı kurye ekibimiz sadece ilgili paketi istediğiniz adrese teslim etmek ile sorumludur. Kırılabilecek ya da kolay hasar alabilecek hassas bir ürün gönderecekseniz bu ürünün paketlemesini dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir.

Acil Arabalı Kurye Hizmeti

Standart kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı standart kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşerek, kurye talebinizi aktarmanız gerekmektedir. Bu nedenle günün herhangi bir saatinde hizmet almak istediğinizde, talebinize cevap verilmesi pek mümkün değildir. Bu durum iş ve zaman kaybı yaşamanıza da neden olabilir. Bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Popupkurye 7/24 hizmetinizde...


Günün herhangi bir saatinde acil arabalı kurye'ye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye'nin hem bireysel hem de işletme müşterileri için faydalı olan bu hizmetini kullanarak, gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde teslimat adresine ulaştırabilirsiniz.

Gece Arabalı Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Gece arabalı kurye hizmeti için web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden gönderi talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Arabalı Kurye Fiyatları

Arabalı kurye fiyatları teslimat yapılacak adres noktalarına, taşınacak paketlerin ağırlığına ve boyutuna göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle arabalı kurye hizmeti almadan önce klasik hizmet sağlayıcınıza teslimat ile ilgili bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde vererek fiyat bilgisi almanız gerekmektedir. Popupkurye’nin gelişmiş sistemi zaman kaybı olan tüm bu hususları ortadan kaldırmaktadır.


Arabalı kurye çağırmak istediğinizde kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen ister Randevulu isterseniz de Aynı Gün Teslim, kolayca arabalı kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Arabalı Kurye için Neden Popupkurye?

Popupkurye, hem bireysel hem kurumsal müşterilere arabalı kurye hizmeti vermektedir. Arabalı kurye hizmeti ile gönderi talebi için sisteme adres ve ağırlık bilgilerini girdiğiniz anda gönderi fiyatını anında görüntüler, talebi bu şekilde onaylarsınız. Böylece gönderi talebini onaylayarak oluşturduktan sonra ummadığınız fiyatlar ile karşılaşmazsınız.


Arabalı kurye talebi için telefonda zaman harcamaz, internetin olduğu her yerden ve her cihazdan 7/24 saniyeler içerisinde arabalı kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. En yakın arabalı kurye ekibi seçtiğiniz zamanlama içerisinde paketi teslim almak için çıkış adresinize gelir. Paketi teslim aldıktan sonra ise trafik yoğunluğunuda baz alarak ilgili varış adresine teslimatınızı gerçekleştirir. Teslimat süresince paketinizin teslimat durumunu sistem içerisindeki harita üzerinden takip edebilirsiniz.


Popupkurye'yi API bağlantısı üzerinden ürün satışı yaptığınız internet sitenize bağlayarak sattığınız ürünler için müşterilerinize arabalı kurye hizmeti seçeneğini de ekstra sunabilirsiniz. Böylece tüm gönderilerinizi tek bir platform üzerinden yaparak teslimatlarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birden çok teslimat rotası için Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Popupkurye Arabalı Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin arabalı kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Kargo fiyatına arabalı kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!