popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
istanbul-kurye

İSTANBUL KURYE

KURYE ÇAĞIR

İstanbul Kurye Hizmeti

İstanbul kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip İstanbul kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, İstanbul motorlu kurye ya da İstanbul araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim İstanbul kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İstanbul hızlı kurye, İstanbul ilaç kurye, İstanbul evrak kurye, İstanbul paket kurye, İstanbul kargo, İstanbul otobüs kargo, İstanbul uçak kargo, İstanbul havalimanı kargo, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de İstanbul kurye talebi oluşturabilirsiniz.

İstanbul Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. İstanbul moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman İstanbul motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

İstanbul Araçlı Kurye Hizmeti

İstanbul motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için İstanbul araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. İstanbul motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde İstanbul araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde İstanbul araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


İstanbul araçlı kurye hizmeti, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

İstanbul Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. İstanbul acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Dilediğiniz zaman kurye çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 İstanbul acil moto kurye veya İstanbul acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden 7/24 İstanbul gece moto kurye ya da İstanbul gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

İstanbul Şehirler Arası Kurye Hizmeti

İstanbul şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak en kısa süre içerisinde teslimat adresine ulaştırmakta veya İstanbul ve çevre bölgesinden bir gönderiniz var ise teslim almaktayız.

İstanbul Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre İstanbul motorlu kurye ve İstanbul araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye İstanbul Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin İstanbul kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


İstanbul'un Her Noktasında Popupkurye!

Sıkça Sorulan Sorular

Neden Popupkurye ile çalışmalıyım?

Popupkurye, çağın hızlı tempolu yaşam tarzına uygun, güvenilir ve hızlı kurye hizmetleri sunan bir kurumsal kurye şirketidir. Güçlü lojistik ağı ve müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımımızla, İstanbul genelinde kapsamlı teslimat çözümleri sunuyoruz. Popupkurye ile gönderilerinizi zamanında ve güvenle ulaştırmanın avantajını yaşayın.

Mobil uygulamanız var mı?

Tabii ki. Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamızı Google Play Store ya da Apple Store mağazamızdan telefonunuza indirebilirsiniz!

İstanbul'un her yerine kurye hizmeti sunuyor musunuz?

Evet, İstanbul genelinde kapsamlı bir kurye hizmeti sunuyoruz. Avrupa yakası, Anadolu yakası ve şehrin her bölgesine hızlı ve güvenilir teslimatlarımızla hizmet veriyoruz. Hangi lokasyonda olursanız olun, gönderilerinizi adresine zamanında ve emniyetle ulaştırmak için buradayız.

İstanbul içinde acil kurye hizmetiniz var mı?

Evet, İstanbul içinde acil kurye hizmeti sunuyoruz. Acil gönderileriniz için özel olarak tasarlanmış hızlı teslimat seçeneklerimiz mevcut. Şehir içindeki her noktaya acil kurye hizmetiyle, gönderilerinizi en kısa sürede güvenle adresine ulaştırıyoruz.

popupkurye logosu

• İstanbul motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

• İstanbul şehirler arası kurye

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!