popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
izmir-kurye

İZMİR KURYE

KURYE ÇAĞIR

İzmir Kurye

İzmir kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip İzmir kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, İzmir motorlu kurye ya da İzmir araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim İzmir kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İzmir hızlı kurye, İzmir ilaç kurye, İzmir evrak kurye, İzmir paket kurye, İzmir kargo, İzmir otobüs kargo, İzmir uçak kargo, İzmir havalimanı kargo, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de İzmir kurye talebi oluşturabilirsiniz.

İzmir Motorlu Kurye Hizmeti

İzmir motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. İzmir moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman İzmir motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

İzmir Araçlı Kurye Hizmeti

İzmir motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için İzmir araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. İzmir motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde İzmir araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde İzmir araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


İzmir araçlı kurye hizmeti, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

İzmir Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. İzmir acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Dilediğiniz zaman kurye çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 İzmir acil moto kurye veya İzmir acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

İzmir Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden 7/24 İzmir gece moto kurye ya da İzmir gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

İzmir Şehirler Arası Kurye Hizmeti

İzmir şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak en kısa süre içerisinde teslimat adresine ulaştırmakta veya İzmir ve çevre bölgesinden bir gönderiniz var ise teslim almaktayız.

İzmir Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre İzmir motorlu kurye ve İzmir araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye İzmir Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin İzmir kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• İzmir motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

• İzmir şehirler arası kurye

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!