Popupkurye: Erişilebilir ve Hızlı Kurye Hizmeti


Dakikalar İçerisinde Uygun Fiyatlı Teslimatın En Hızlı ve Kolay Hali…

Uygun fiyatlı hızlı teslimat hizmeti sunmak vizyonuyla yola çıkan Popupkurye, 2020 yılı itibariyle sektöre yeni bir ses getirerek İstanbul'da teslimat operasyonlarına başlamıştır.

Popupkurye, profesyonel motorlu kurye ve arabalı kurye ekibi ile gün içerisinde yüzlerce bireysel ve kurumsal gönderi teslimatı yapmakta olup müşteri memnuniyetini yakından takip etmektedir.

Popupkurye Sistemi Nasıl Kullanılır?

Kurye talebiniz olduğu zaman web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden saniyeler içerisinde 7/24 kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Gönderi sahibi çıkış/varış adresleri gibi gerekli bilgileri girerek gönderi fiyatını anında görüntüleyebilir ve kolayca kurye çağırabilir. Kurye talebini oluşturduktan sonra 30 dakika içerisinde kurye çıkış adresine vararak gönderinizi teslim alır ve 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde alıcısına ulaştırır. Aynı zamanda kuryenizi Gönderi Sorgula ekranından canlı takip edebilirsiniz.

Popupkurye İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 7/24
Cumartesi - Pazar: 7/24

Her türlü sorunuz, talebiniz ve geri bildiriminiz için müşteri hizmetleri temsilcilerimize info@popupkurye.com mail adresinden de ulaşabilirsiniz...