Çalışma başvurunuzu yapın ve kazanmaya başlayın. Hemen başla.

Popupkurye kuryesi ol!

Kazanç hedeflerine ulaş.

İstediğin zaman çalış, çalıştıkça kazan!

Gelirini arttır: Rotanı kendin ayarla, aynı anda birden fazla gönderi al ve kazancını katla.

Esnek zaman çizelgesi: Kendi programını oluştur ve ne kadar çalışacağına kendin karar ver.

Çalışmaya hemen başla: Uygulama üzerinden başvurunu yap, değerlendirme süreci sonrası hemen başla.

Tam ya da yarı zamanlı: Düzenli olarak teslimat gerçekleştir ya da yolun üzerindeki paketleri teslim et.

Kurye dostu uygulama: Kullanımı basit ve anlaşılır uygulamamız ile gönderi almak için zaman kaybetme.

Her adımda destek: Destek ekibimiz ihtiyacınız olduğu her an yanınızda. Üstelik her zaman hızlı.

Aracını kendin belirle

Motosiklet

Araba

Hemen başla: Saniyeler içerisinde başvur


İlk olarak Popupkurye – Kuryeler İçin uygulamamızı telefonunuza indirmeniz gerekmekte. Alt kısımda yer alan kısma tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Kurye Ol bölümünden başvuru işlemine başlayabilirsiniz.

Sonraki adımlarda sırasıyla:

  • E-Devlet üzerinden aldığınız son 1 aya ait ikametgah belgenizi, adli sicil belgenizi, sürücü belgenizin ve hizmet vereceğiniz araç ruhsatınızın fotoğrafını ilgili kısma yüklemeli,
  • Çalışacağınız araç tipini(motor veya araba) seçmeli,
  • Ödemelerinizin yapılacağı hesap iban numaranızın, ad, soyad ve e-posta bilgilerinizin girişini yapmalı,
  • Sisteme girişte kullanacağınız şifrenizi belirlemenizi,
  • Son olarak da cep telefonu numaranızı girerek Onay Kodu Gönder butonuna tıklamalı ve telefonunuza sms ile gelen onay kodunu bir alt kutucuğa girerek kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzu onayladığınızda Sürücü Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

Hatalı işlem uyarısı aldığınız takdirde başvuru sayfasını yenileyerek tekrardan onay kodu isteği ile işleme devam edebilirsiniz.

Üyeliğinizin işleme alınabilmesi için adli sicil kaydınızın temiz, ikametgah adresinizin hizmet verdiğimiz il içerisinde olması ve evraklarınızın son 1 aya ait olması gerekmektedir.

Belgelerinizin doğru, eksiksiz olması ve değerlendirme birimimiz tarafından uygun görülmesi durumunda üyeliğiniz kısa bir süre içerisinde onaylanacaktır. Fakat burada önemli olan bir hususa dikkat çekmek isteriz. Belgelerinizin doğru ve eksiksiz olması her başvurunun onaylanması anlamı taşımamaktadır.

Belgelerinizle ilgili bir eksiklik olması durumunda gerekli düzenlemeleri yapmanız için tarafımızdan geri dönüş alacaksınız. Evraklarınızla ilgili gerekli düzenlemeleri yaptığınızda üyelik işlemleriniz kaldığı yerden devam edecektir.

kuryeler-icin

Popupkurye - Kuryeler İçin

Ne taşıyoruz?

Evrak, çiçek, kıyafet, anahtar vb. Aklına gelen taşınabilecek ne varsa...

Sıkça Sorulan Sorular

Popupkurye, 7/24 gönderi talebi kabul etmektedir ancak gönderi yoğunluğu mesai saatleri içerisinde daha fazla olmaktadır. Kuryelerimiz için belirlenmiş zorunlu bir çalışma saati bulunmamaktadır, çalışmak istediğiniz zamanlarda size uygun gönderilere başvurabilirsiniz.

Kuryeler ödeme şekli nakit olan gönderilerin ücretlerini alıcıdan ya da göndericiden teslimat esnasında almakla yükümlüdür, Popupkurye aracılık bedeli hesaplarına borç olarak yansıtılır. Cari gönderi kazançları ise hesaplara bakiye olarak yansıtılır ve her salı günü bakiyelerinin 20 TL üzerinde olması durumunda kuryenin sisteme kayıtlı olan banka hesabına aktarılır.

Bilgileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun şekilde Popupkurye sisteminde saklanır.

Bilgileriniz Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na uygun şekilde Popupkurye sisteminde saklanır.

Sistemimizde serbest çalışma modelinde çalışanlar için sigorta yapılmamaktadır, şahıs işletmeli çalışan kuryelerimiz de kendi Bağkur ya da SGK primlerini ödeyerek kendilerini güvence altına almaktadır.

Ne kadar kazandığınız sistemde tamamladığınız gönderilere bağlıdır, yoğun bölgelere giderek daha fazla gönderiyle buluşabilir, kazancınızı katlayabilirsiniz.

Ülkemizde kamu personelleri 657 sayılı kanun kapsamında çalışmaktadır. Bu kanuna göre memurlar başka bir iş ile uğraşamazlar.

Üzerinizdeki aktif gönderilerle ilgili sorunlarınızı çözebilmek için canlı destek hattımız bulunmakta, aktif gönderilerle ilgili olmayan bütün soru ve bildirimleriniz için kurye@popupkurye.com'a mail atabilirsiniz. OperatörIerimiz en kısa zamanda dönüş yapacaktır.

Bilgilendirmeler

Merak edilen tüm sorulara ve uyulması zorunlu kurallara ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi