Motorlu ve Arabalı Kurye ile Aynı Gün Teslimat - Popupkurye

Aynı Gün Teslimat

Online alışveriş yapanların en büyük sorunlarından biri, ürünlerinin ne zaman teslim edileceği konusudur. Ancak Popupkurye'nin aynı gün teslimat hizmeti, bu sorunu ortadan kaldırır. Popupkurye, müşterilerine hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı aynı gün teslimat hizmeti sunar. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamamızdan ya da web sitemizden canlı takip edebilir, gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında farklı adresten paket aldırma, mağazadan ürün satın aldırma gibi hizmetler de yer almaktadır.

Ayrıca belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de mobil aplikasyonumuzu Google Play Store ya da Apple Store uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, bireysel ya da kurumsal üyelik kaydınızı oluşturarak kurye talebi, teslimat takibi gibi işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Hızlı ve Güvenilir Kurye Hizmeti

Hızlı Teslimat: Kurye 30 dakika içerisinde çıkış adresinde olur ve 60 dakika içerisinde paketi alıcısına ulaştırır.

Uygun Fiyatlar: Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf ederek güvenilir kurye hizmetini ekonomik fiyatlarla alın.

7/24 Teslimat: Popupkurye, gönderi talepleriniz için gün ve saat sınırlaması olmaksızın motorlu ve arabalı kuryeleriyle her vakit yanınızda.

Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamamız ve web sitemiz üzerinden canlı takip edebilirsiniz. Aynı zamanda hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre arabalı ya da motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Popupkurye sistemi ile entegre edebilir, toplu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Mobil Uygulamasıyla 7/24 Yanınızda!

Mobil uygulamayı indirerek istediğiniz zaman istediğiniz yerden kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Popupkurye ile Aynı Gün Teslimat

Popupkurye, aynı gün teslimat hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir kurye şirketidir. Müşterilerine hızlı ve güvenilir aynı gün teslimat hizmeti sunar. Popupkurye'nin aynı gün teslimat hizmetleri şunları içerir:

 • Şehir içi ve şehirler arası teslimatlar
 • Belge, paket ve küçük kargo teslimatları
 • Online alışverişlerin teslimatı
 • Planlı teslimatlar

Aynı Gün Teslim Kurye Hizmeti Nedir?

Aynı gün teslim kargo olarak da adlandırılan bu hizmet, adından da anlaşılacağı üzere aynı gün göndermeniz gereken paketleri belirlediğiniz adrese gün içerisinde teslim eden bir kurye hizmetidir. İster bireysel isterseniz de kurumsal aynı gün paket teslimatı yapmak için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bir adrese gün içerisinde teslim edilmek üzere paket göndermeniz gerekiyor ve "Kurye şirketleri ile tek tek görüşmek istemiyorum." ya da "Bireysel kurye hizmeti veren bir kişi ile çalışmak istemiyorum." diye düşünüyorsanız uygun fiyat politikası ile güvenilir hizmet veren Popupkurye’yi tercih edebilirsiniz!

Popupkurye'yi Standart Kurye Firmalarından Ayıran Özellik Nedir?

Aynı gün teslimat hizmeti talebi günden güne artarak devam etmektedir. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuz anda standart kurye firmaları ile çalışmanızı sürdürecekseniz çok hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Gün içerisinde teslim edilmesini istediğiniz bir paket için firma ile en kısa sürede (olası öğle saatlerinden önce) telefon ile arayarak talebinizi iletmeniz gerekir. Bunun sebebi, hizmet sağlayıcısı firma gelen taleplere göre kuryelerinin teslimat rotasını belirler. Popupkurye aynı gün teslimat hizmetinde ise saat kısıtlaması gibi olumsuz bir durum ile karşılaşmazsınız.

Standart bir firmadan hizmet aldığınızda genellikle teslimat bilgilerini içeren bir belge düzenlenir. Bu belgenin çıktısını alıp yazdırmanız ve paketinizin üzerine eklemeniz gerekir. Kuryeler, bu belgenin olmadığı paketleri teslim almazlar. Popupkurye sistemi üzerinden talep oluşturduğunuzda bu gibi durumlar ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Kuryeniz paketinizin fotoğrafını çekerek takip edebilmeniz için sisteme yükler, sistem üzerinde ki varış adresine teslimat için yola çıkar. Ayrıca kuryenizi haritadan anlık takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Popupkurye ile Aynı Gün Teslimat Hizmeti Kimler İçin Uygundur?

Popupkurye'nin aynı gün teslimat hizmeti, birçok sektörde faaliyet gösteren işletmeler için idealdir. Özellikle şunlar için uygundur:

 • Online alışveriş yapan işletmeler: Popupkurye, online alışveriş yapan işletmeler için hızlı ve güvenilir bir teslimat hizmeti sunar.
 • Restoranlar: Popupkurye, restoranların yemek teslimatları için ideal bir çözümdür.
 • E-ticaret işletmeleri: Popupkurye, e-ticaret işletmelerinin müşterilerine hızlı ve güvenilir bir teslimat sunmalarına yardımcı olur.
 • Medikal sektör: Popupkurye, medikal sektördeki işletmeler için acil tıbbi malzemelerin hızlı bir şekilde teslim edilmesinde yardımcı olur.

Aynı Gün Teslimatın Takibi Nasıl Yapılır?

Popupkurye sistemi üzerinden gönderi talebi oluşturduktan sonra kurye atanması ve teslimat süresince paketiniz ile ilgili tüm bilgilendirmeler size ve karşı tarafa Bilgi Sms'i olarak gönderilir. Ayrıca kurye hareketlerini sistem üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Aynı Gün Teslimat İçin Paketlemeyi Kim Yapar?

İster standart bir kurye firmasını isterseniz de Popupkurye'yi kullanın teslim etmek istediğiniz ürünü sizin paketlemeniz gerekmektedir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus; göndereceğiniz ürünü göz önünde bulundurarak paketleme işlemini dikkatli bir şekilde yapmanızdır. Pasta gibi dış görünüşü kolaylıkla bozulabilecek ürünler için motorlu kurye’yi tercih ediyorsanız ürünü daha dayanıklı bir pakete yerleştirmeniz olumsuz bir durumun önüne geçilmesi adına yararlı olacaktır.

Her Ürün Aynı Gün Teslimat İçin Uygun Mudur?

Paketinizin boyutuna ve ağırlığına göre teslimat için kullanılacak araç türü değişiklik gösterebilir. Belirli bir paket ağırlığına kadar olan paketler için moto kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz ancak daha ağır ve büyük hacimli paketler için araçlı kurye hizmetini tercih etmelisiniz. Motorlu veya arabalı kurye ile taşınabilecek ölçüde ve ağırlıkta her paket Aynı Gün Teslimat için uygundur.

Popupkurye'nin Farkı Nedir?

Popupkurye'nin yüzlerce mutlu müşterisi arasına katılarak:

 • Alanında kendini sürekli geliştirmekte olan güvenilir bir kurumsal firma ile çalışın.
 • Uygun fiyatlı hizmet desteği ile paketinizi en kısa sürede teslim edin.
 • Web siteniz için API bağlantısı yaparak müşterilerinize aynı gün teslimat hizmeti seçeneği sunun.
 • İhtiyaç duyduğunuzda çözüm odaklı destek ekibinden yardım alın.
 • Kurumsal üye olarak kampanyalardan yararlanın.

Popupkurye Aynı Gün Teslimat Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin aynı gün teslimat hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız!