Ana Sayfa / Aynı Gün Teslimat

Aynı Gün Teslimat

Aynı gün teslim gönderi gerçekleştirmek Popupkurye’de çok kolay!

İster mobil uygulamamızda ister web sitemizde yer alan Kurye Çağır bölümüne çıkış ve varış adresleriniz ile diğer detayları birlikte girerek gönderi fiyatını hemen görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden canlı takip edebilir, gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, gönderi takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Erişilebilir ve Hızlı Kurye Hizmeti

Hızlı Teslimat: Kurye 30 dakika içerisinde çıkış adresinde olur ve 60 dakikada teslimatı alıcısına ulaştırır.

Uygun Fiyatlar: Zamandan olduğu kadar teslimat giderlerinden de tasarruf ederek güvenilir kurye hizmetini ekonomik fiyatlarla alın.

7/24 Teslimat: Popupkurye, gönderi talepleriniz için motorlu ve arabalı kurye ekibi ile gün ve saat sınırlaması olmaksızın her vakit yanınızda.

Kurye Takibi: Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamamızdan ve web sitemizden canlı takip edebilirsiniz. Aynı zamanda hem siz hem de alıcınız SMS ile bilgilendirilirsiniz.

İhtiyacınıza Uygun Kurye Seçenekleri: Gönderinizin boyutuna ve hassasiyetine göre arabalı ya da motorlu kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Online İşletmelere Özel: Online mağazanızı Popupkurye sistemi ile entegre edebilir, toplu teslimatlarınız için özel fiyatlandırmalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Mobil Uygulamasıyla 7/24 Yanınızda!

Popupkurye ile Aynı Gün Teslimat

Gün içerisinde teslim etmeniz gereken bir paketiniz mi var? O vakit kargo hizmetlerini tercih etmek gibi bir şansınız yok demektir. İşte bu noktada yardımınıza Popupkurye aynı gün teslim kurye hizmeti yetişir.

Aynı Gün Teslim Kurye Hizmeti Nedir?

Aynı gün teslim kargo olarak da adlandırılan bu hizmet, adından da anlaşılacağı üzere acil göndermeniz gereken paketleri belirlediğiniz adrese gün içerisinde teslim eden bir kurye hizmetidir. İster bireysel isterseniz de kurumsal acil paket teslimatı yapmak için bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Bir adrese paket göndermeniz gerekiyorsa ve "Kurye şirketleri ile tek tek görüşmek istemiyorum." ya da "Bireysel kurye hizmeti veren bir kişi ile çalışmak istemiyorum." diye düşünüyorsanız uygun fiyat politikası ile güvenilir hizmet veren Popupkurye’yi tercih edebilirsiniz!

Popupkurye'yi Standart Kurye Firmalarından Ayıran Özellik Nedir?

Aynı gün teslim kurye hizmeti talebi günden güne artarak devam etmektedir. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuz anda standart kurye firmaları ile çalışmanızı sürdürecekseniz çok hızlı hareket etmeniz gerekiyor. Gün içerisinde teslim edilmesini istediğiniz bir paket için firma ile en kısa sürede (olası öğle saatlerinden önce) telefon ile arayarak talebinizi iletmeniz gerekir. Bunun sebebi, hizmet sağlayıcısı firma gelen taleplere göre kuryelerinin teslimat rotasını belirler.

Popupkurye de ise saat kısıtlaması gibi olumsuz bir durum ile karşılaşmazsınız. Saat kısıtlaması olmaksızın dilediğiniz an hizmet verilmekte olup sistem üzerinden kurye talebi oluşturabilirsiniz. Sistem sizi en yakınınızdaki kurye ile eşleştirir ve kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine gelir, paketinizi aldıktan sonra 60 dakika içerisinde alıcısına teslim eder.

Standart bir firmadan hizmet aldığınızda genellikle teslimat bilgilerini içeren bir belge düzenlenir. Bu belgenin çıktısını alıp yazdırmanız ve paketinizin üzerine eklemeniz gerekir. Kuryeler, bu belgenin olmadığı paketleri teslim almazlar. Popupkurye sistemi üzerinden talep oluşturduğunuzda bu gibi durumlar ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Kuryeniz paketinizin fotoğrafını çekerek takip edebilmeniz için sisteme yükler, sistem üzerinde ki varış adresine teslimat için yola çıkar. Ayrıca kuryenizi haritadan anlık takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aynı Gün Teslimatın Takibi Nasıl Yapılır?

Popupkurye sistemi üzerinden gönderi talebi oluşturduktan sonra kurye atanması ve teslimat süresince paketiniz ile ilgili tüm bilgilendirmeler size ve karşı tarafa bilgi SMS'si olarak gönderilir. Ayrıca sistem, kurye hareketlerini harita üzerinden canlı olarak izlemenize de olanak tanır.

Aynı Gün Teslimat için Paketlemeyi Kim Yapar?

İster standart bir kurye firmasını isterseniz de Popupkurye'yi kullanın teslim etmek istediğiniz ürünün paketleme sorumluluğu size aittir. Bu noktada dikkat etmeniz gereken husus; göndereceğiniz ürünü göz önünde bulundurarak paketleme işlemini dikkatli bir şekilde yapmanızdır. Pasta vb. dış görünüşü kolaylıkla bozulabilecek ürünler için motorlu kurye’yi tercih ediyorsanız ürünü daha dayanıklı bir pakete yerleştirmeniz olumsuz bir durumun önüne geçilmesi adına yararlı olacaktır.

Her Ürün Aynı Gün Teslim için Uygun Mudur?

Paketinizin boyutuna ve ağırlığına göre teslimat için kullanılacak araç türü değişiklik gösterebilir. Belirli bir paket ağırlığına kadar olan paketler için moto kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz ancak daha ağır ve büyük hacimli paketler için araçlı kurye hizmetini tercih etmelisiniz. Motorlu veya arabalı kurye ile taşınabilecek ölçüde ve ağırlıkta her paket Aynı Gün Teslimat için uygundur.

Popupkurye'nin Farkı Nedir?

Popupkurye'nin yüzlerce mutlu müşterisi arasına katılarak:

  • Alanında kendini sürekli geliştirmekte olan güvenilir bir firma ile çalışın.
  • Uygun fiyatlı kurye hizmeti ile paketinizi en kısa sürede teslim edin.
  • Web siteniz için API bağlantısı yaparak müşterilerinize aynı gün teslimat hizmeti seçeneği sunun.
  • İhtiyaç duyduğunuzda çözüm odaklı destek ekibinden yardım alın.
  • Kurumsal üye olarak kampanyalardan faydalanın.

Popupkurye'nin Aynı Gün Teslimat Hizmeti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Hizmetimizle Yanınızdayız!