popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
moto-kurye

MOTO KURYE

KURYE ÇAĞIR

Moto Kurye

Moto kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip motorlu kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, motorlu kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim moto kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca farklı adresten paket aldırma, mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de moto kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Moto Kurye İle Hızlı Teslimat

Hızla gelişerek tüketici davranışlarını etraflıca etkileyen teknoloji dünyası, günümüzde internet üzerinden alışveriş yapmayı rutin alışkanlıklarımızdan biri haline getirmiş durumdadır. Artık çoğu kişi gıdadan kıyafete gibi birçok ihtiyacı için hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneği sunan e-ticaret platformlarını kullanmaktadır. Satın alınan bir ürünü ya da ihtiyaç duyulan bir belgeyi en kısa sürede hemen teslim alabilmek ise daha da elzem hale gelmiştir. Durum böyle olunca sipariş alan firma yetkilileri, aynı gün içerisinde göndermeleri gereken hızlı teslimatları için klasik kargo hizmeti yerine motorlu kurye hizmetini kullanmayı tercih etmektedir.

Peki Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Moto kurye hizmeti, evraklarınızı, paketlerinizi, özel eşyalarınızı vb. bulunduğunuz şehrin her noktasına hızla teslim etmenizi sağlayan bir kurye hizmetidir. Bu hizmet, özellikle şehir içi trafiğin yoğun olduğu bölgelerde çok tercih edilmektedir. Klasik kargo hizmeti ile karşılaştırıldığında moto kurye hizmeti, paket gönderen firmaların operasyonlarını daha etkili yönetmelerine yardımcı olur. Ayrıca motor sürücülerinin yoğun trafik anlarında bile trafiği tehlikeye atmadan hızlı hareket edebilmesinin sağladığı avantaj ile motorlu kurye İstanbul gibi büyük metropollerde hem işletmeler hem de tüketiciler için vazgeçilmez popüler bir hizmet haline gelmiştir.

Moto Kurye Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Moto kurye hizmeti, işletmelerin standart kargo kurallarından kurtularak uygun fiyatlar ile esnek teslimat yapmalarına olanak tanır. Teslimatlarınız için moto kurye hizmetini tercih ettiğinizde;


Aynı şehirdeki müşterilerinize ürünlerini kısa süre içerisinde teslim edebilirsiniz.


Gıda firmasıysanız ürettiğiniz gıdaları bozulma endişesi duymadan müşterilerinize anında teslim edebilirsiniz.


Popupkurye motorlu kurye hizmeti desteği alarak firmanız bünyesinde sürücü ve araç bulundurmanıza gerek kalmaz, bu durumda tasarruf edersiniz.

Acil Motorlu Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Acil motorlu kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sonuç olarak, günün herhangi bir saatinde acil moto kurye'ye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye'nin hem bireysel hem de işletme müşterileri için faydalı olan bu hizmetini kullanarak, gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde alıcısına ulaştırabilirsiniz.

Gece Motorlu Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Gece motorlu kurye hizmeti için web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden 7/24 gönderi talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Moto Kurye Fiyatları

Moto kurye fiyatları teslimat yapılacak adres noktalarına, taşınacak paketlerin ağırlığına ve boyutuna göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle moto kurye hizmeti almadan önce klasik hizmet sağlayıcınıza teslimat ile ilgili bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde vererek fiyat bilgisi almanız gerekmektedir.


Popupkurye’nin gelişmiş sistemi üzerinden moto kurye çağırmak istediğinizde kurye çağır formunu adres bilgileri, iletişim numaraları vb. olacak şekilde düzenlemek. Adresleri ve paketin ağırlığını düzenlediğinizde kilometre bazlı hesaplanan moto kurye fiyatını anında görebilirsiniz.

Paketim Motorlu Kurye ile Gönderim için Uygun Mu?

Moto kurye, hafif ağırlığa ve ufak boyuta sahip paketlerin teslimat hizmeti hususunda öncelikli tercih olmaktadır. Bu nedenle evrak, küçük eşyalar, zarf, kitap, hediye gibi pek çok farklı paket türü için moto kurye hizmeti tercih edilebilir. Fakat daha ağır teslimatlarınızda hem ekip arkadaşımızın hem de paketinizin güvenliği için hizmetlerimiz arasından farklı bir araç alternatifi tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Motorlu Kurye Hizmeti İçin Neden Popupkurye?

Çıkış ve varış adres bilgilerinizi sisteme girerek yapacağınız gönderi için moto kurye fiyat bilgisini anında görüntüleyebilirsiniz.


Motorlu kurye talebinizi internet erişiminizin olduğu her noktadan ister web sitemiz ister mobil uygulamamız üzerinden oluşturabilirsiniz.


Gönderinizin teslimat durumunu sistem içerisinden anlık takip edebilirsiniz.


Sistemin otomatik olarak size ve alıcınıza göndereceği bildirimler ile gönderiniz hakkında ayrıca düzenli bilgi alabilirsiniz.


İnternet siteniz üzerinden yaptığınız satışlarda müşterilerinize aynı gün teslimat hizmeti sunmak için Popupkurye ile API bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz.


Toplu gönderileriniz için Popupkurye sistemi üzerinden toplu gönderi oluşturarak teslimat maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz.


Ayrıca Popupkurye'nin kurumsal müşterisi olduğunuzda farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Popupkurye Moto Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin moto kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• 7/24 motorlu kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!