Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Moto Kurye

Moto Kurye

Moto Kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? En yakın kurye telefonunu nereden bulurum diye vakit harcamadan, motorlu kurye çağırmak Popupkurye’ de çok kolay!

İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, teslimat takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Kuryeniz tek tıkla 30 dakikada yanınızda!

Moto Kurye İle Hızlı Teslimat

Hızla gelişerek tüketici davranışlarını etraflıca etkileyen teknoloji dünyası, günümüzde internet üzerinden alışveriş yapmayı rutin alışkanlıklarımızdan biri haline getirmiş durumdadır. Artık çoğu kişi gıdadan elbiseye gibi birçok ihtiyacı için hızlı ve ücretsiz teslimat seçeneği sunan e-ticaret platformlarını kullanmaktadır. Satın alınan bir ürünü ya da ihtiyaç duyulan bir belgeyi en kısa sürede hemen teslim alabilmek ise daha da elzem hale gelmiştir. Durum böyle olunca sipariş alan firma yetkilileri, aynı gün içerisinde göndermeleri gereken hızlı teslimatları için klasik kargo hizmetlerine yerine motorlu kurye hizmetini kullanmayı tercih etmektedir.

Peki Moto Kurye Hizmeti Nedir?

Motor kurye hizmeti, acil dokümanlarınızı ve paketlerinizi bulunduğunuz şehrin her noktasına hızla teslim etmenizi sağlayan bir teslimat hizmetidir. Klasik kargo hizmeti ile karşılaştırıldığında moto kurye hizmeti, paket gönderen firmaların operasyonlarını daha etkili yönetmelerine destek olur. Ayrıca motor sürücülerinin yoğun trafik anlarında bile trafiği tehlikeye atmadan hızlı hareket edebilmesinin sağladığı avantaj ile motorlu kurye İstanbul gibi büyük metropollerde hem işletmeler hem de tüketiciler için vazgeçilmez bir hizmet haline gelmiştir.

Moto Kurye Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Moto kurye hizmeti, işletmelerin standart kargo teslimatı dışında uygun fiyatlar ile esnek teslimat yapmalarına olanak sağlar. Teslimatlarınız için moto kurye hizmetini tercih ettiğinizde;
- Aynı şehirdeki müşterilerinize ürünlerini dakikalar içerisinde teslim edebilirsiniz.
- Gıda firmasıysanız ürettiğiniz gıdaları bozulma endişesi duymadan müşterilerinize anında teslim edebilirsiniz.
- Popupkurye ile çalışacağınız için firmanız bünyesinde sürücü ve araç bulundurmanıza gerek kalmaz, bu durum tasarruf etmenize imkan sağlar.

Acil Moto Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Moto acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de Kurye Çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Acil motorlu kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Gece Moto Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an tek yapmanız gereken mobil uygulamamızda veya web sitemizde yer alan Kurye Çağır bölümünden 7/24 gece motorlu kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Moto Kurye Fiyatları

Moto kurye fiyatları teslimat yapılacak adres noktalarına,taşınacak paketlerin ağırlığına ve boyutuna göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle moto kurye hizmeti almadan önce klasik hizmet sağlayıcınıza teslimat ile ilgili bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde vererek fiyat bilgisi almanız yararlı olacaktır. Popupkurye’nin gelişmiş sistemi üzerinden moto kurye çağırmak isterseniz tek yapmanız gereken Kurye Çağır sayfasındaki kısma adres bilgileri, iletişim numaraları ve teslimat saatleri olacak şekilde düzenlemek. Adresleri düzenlediğinizde kilometre bazlı hesaplanan gönderi fiyatını anında görebilirsiniz.

Paketim Motorlu Kurye ile Gönderim için Uygun Mu?

Moto kurye, hafif ağırlığa ve ufak boyuta sahip paketlerin teslimat hizmeti hususunda öncelikli tercih olmaktadır. Fakat daha ağır teslimatlarınızda hem paketinizin hem de kuryenin güvenliği için Arabalı kurye hizmetimizi seçmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Neden Popupkurye?

• Çıkış ve varış adres bilgilerinizi sisteme girerek yapacağınız gönderi için moto kurye teslimat fiyat bilgisini Anında görüntüleyebilirsiniz.
• Kurye talebinizi internet erişiminizin olduğu her noktadan ister web sitesi ister mobil uygulama üzerinden oluşturabilirsiniz.
• Kurye talebinizi oluşturmanızın ardından 30 dakika içerisinde en yakın kurye ekibimiz çıkış adresinden paketinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde teslimat adresine ulaştırır.
• Paketinizin teslimat durumunu sistem içerisindeki harita üzerinden canlı takip edebilirsiniz.
• Sistem otomatik olarak size ve alıcınıza göndereceği SMS'ler ile paketiniz hakkında ayrıca düzenli bilgi alabilirsiniz.
• Kendi web siteniz üzerinde yaptığınız satışlarda müşterilerinize aynı gün teslimat hizmeti sunmak için Popupkurye ile API bağlantısını gerçekleştirebilirsiniz.
• Toplu teslimatlarınız için Popupkurye sistemi üzerinden toplu gönderi oluşturarak teslimat maliyetlerinizi minimize edebilirsiniz.

Ayrıca Popupkurye'nin kurumsal müşterisi olduğunuzda farklı ödeme seçenekleri ve dönemsel fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Popupkurye İle Tanışın!

Popupkurye'nin Moto kurye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Motorlu Kurye Hizmetimizle Yanınızdayız!