Ana Sayfa / Acil Kurye

Acil Kurye

İşletme olarak özel butik bir pasta hazırladınız ve acil olarak müşterinize göndermeniz gerekiyor. Ya da anlaşma yapacağınız bir firmaya hemen bir evrak göndermeniz lazım. Bu noktada klasik kargo hizmeti alacak vaktiniz de maalesef yok. O zaman bu gönderimleri gün içerisinde nasıl tamamlayacaksınız? Tabii ki Popupkurye Acil Kurye hizmeti alarak.

İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, teslimat takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Kuryeniz tek tıkla 30 dakikada yanınızda!

Acil Kurye Hizmeti Nedir?

Ekspress kurye olarak da bilinen bu hizmet günümüzde hızlı bir şekilde evrak göndermesi veya teslimat yapması gereken firmalar için harikulade bir kurye hizmetidir.

Acil Kurye Hizmetinin Klasik Kargo Hizmetlerinden Farkı Nedir?

Klasik kargo hizmetlerinde, paketinizi kargo merkezine kendiniz götürür ya da anlaşmalı olduğunuz kargo görevlisinin gün içerisinde herhangi bir saatte ofisinize veya evinize uğramasını beklersiniz. Klasik kargo hizmetlerinde gönderdiğiniz bir paketin teslimat süresi de 2 ila 3 gün arasında değişmektedir. Popupkurye acil kurye hizmetinde durum farklı ilerlemektedir. Tarafımıza sistem üzerinden kurye hizmeti talebi oluşturduğunuz da en kısa sürede çıkış adresinden paketiniz teslim alınır ve 60 dakika gibi kısa bir sürede paketinizi şehir içinde belirlediğiniz konuma teslim ederiz. Böylece siz de işinizi aksatmadan paketinizi güvenle teslim etmiş olursunuz.

Acil Kurye Türleri Nelerdir?

Acil kurye hizmetleri, kullanılan araca göre değişiklik gösterir. Genellik moto kurye ve araçlı kurye olarak hizmet verilmektedir. Acil araçlı kurye, daha çok hassas, kolay deforme olabilecek ürünlerin ya da motor ile taşınamayacak kadar geniş ürünlerin teslimatı noktasında devreye girmektedir. Acil moto kurye ise ufak gıda paketleri, evrak ve benzeri dikkatli bir şekilde paketlenmiş ve fazla yer kaplamayan gönderilerin teslimatı noktasında devrededir. Acil moto kurye, en zorlu trafik şartlarında bile paketlerinizi hızla gidecekleri adreslere ulaştırır.

Acil Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

Hızlı teslimat hizmeti olarak da adlandırılan acil kurye hizmetinde paketleme işlemini sizin yapmanız zorunludur. İster arabalı isterseniz de moto kurye seçeneğini kullanın; gıda ya da hassas, kırılacak eşyaların gönderiminde, ürünlerin bozulmaması için paketleme işlemini dikkatli bir şekilde sağlam yapmanız faydalı olacaktır.

Acil Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Acil moto kurye ile ağırlığı 25 kilogramı geçmeyecek risksiz uygun paketler taşınabilmektedir. Bu ağırlıktan fazla ve geniş paketler, motor sürücüsünün dengesini ve manevra kabiliyetini olumsuz etkileyeceği için bu tür teslimatlar da genellikle Acil araçlı kurye önerilmekte ve tercih edilmektedir.

Acil Kurye Hizmeti Fiyatları

Acil kurye fiyatları, paketin teslim edileceği adres mesafelerine, taşınacak ağırlık ve kurye araç seçeneğine göre değişiklik gösterir. Acil kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Popupkurye' nin uygun teslimat fiyatlarına mutlaka göz atın. 7/24 hizmet veren Popupkurye, alanında deneyimli ekibi ile acil kurye ihtiyacı olan Bireysel/Kurumsal müşterilere hizmet veren yeni nesil kurye firmasıdır. İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz.

Acil Kurye için Neden Popupkurye?

Popupkurye, paketlerinizi adreslerine ulaştırmak için alanında uzman bir ekibe sahiptir. Acil kurye talebiniz için ekstra ücretlendirme yapmayan Popupkurye’de gönderiniz çıkış adresinden teslim alındıktan sonra dakikalar içerisinde teslimat adresine ulaşır. Paketlerinizi dilediğiniz gün ve saat aralığında ilgili varış adreslerine teslim etmenizi sağlar. Acil gönderimleriniz için hızlı ve güvenilir teslimat seçeneği sunan firmamız, teslimat aşamasında SMS ile bilgilendirmeler yapmakta olması dışında teslimat süreci boyunca kuryenizi sistem üzerinden canlı olarak takip etmenize olanak sağlar.

Popupkurye İle Tanışın!

Popupkurye'nin Acil kurye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.