popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
acil-kurye

ACİL KURYE

KURYE ÇAĞIR

Acil Kurye

İşletme olarak özel butik bir pasta hazırladınız ve acil olarak müşterinize göndermeniz gerekiyor. Ya da anlaşma yapacağınız bir firmaya acil bir evrak göndermeniz lazım. Bu noktada klasik kargo hizmeti alacak vaktiniz de maalesef yok. Bu gönderimleri dakikalar içerisinde acil nasıl tamamlayacaksınız? Tabii ki Popupkurye acil kurye hizmeti alarak.


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girerek gönderi fiyatını hesaplayabilir, hemen acil kurye talebi oluşturabilirsiniz. Acil kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz dakikalar içerisinde çıkış adresinden gönderinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde teslimat adresine ulaştırır. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca farklı adresten paket aldırma, mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de acil kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Acil Kurye Hizmeti Nedir?

Ekspress kurye olarak da bilinen bu hizmet günümüzde hızlı bir şekilde evrak göndermesi veya teslimat yapması gereken firmalar için harikulade bir kurye hizmetidir.

Acil Kurye Hizmetinin Klasik Kargo Hizmetlerinden Farkı Nedir?

Klasik kargo hizmetlerinde, paketinizi kargo merkezine kendiniz götürür ya da anlaşmalı olduğunuz kargo görevlisinin gün içerisinde herhangi bir saatte ofisinize veya evinize uğramasını beklersiniz. Klasik kargo hizmetlerinde gönderdiğiniz bir paketin teslimat süresi de 1 ila 2 gün arasında değişmektedir. Popupkurye acil kurye hizmetinde durum farklı ilerlemektedir. Sistem üzerinden acil kurye hizmeti talebi oluşturduğunuz da en kısa sürede çıkış adresinden paketiniz teslim alınır ve 60 dakika gibi kısa bir sürede paketinizi şehir içinde belirlediğiniz konuma teslim ederiz. Böylece siz de işinizi aksatmadan paketinizi güvenle teslim etmiş olursunuz.

Acil Kurye Türleri Nelerdir?

Acil kurye hizmetleri, kullanılan araca göre değişiklik gösterir. Acil moto kurye ve acil araçlı kurye olarak hizmet verilmektedir.


Acil moto kurye ufak gıda paketleri, evrak ve benzeri dikkatli bir şekilde paketlenmiş ve fazla yer kaplamayan gönderilerin teslimatı noktasında devrededir. Acil moto kurye, en zorlu trafik şartlarında bile paketlerinizi hızla gidecekleri adreslere ulaştırır.


Acil araçlı kurye ise; daha çok hassas, kolay deforme olabilecek ürünlerin ya da motor ile taşınamayacak kadar geniş ürünlerin teslimatı noktasında devreye girmektedir.

Acil Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

Hızlı teslimat hizmeti olarak da adlandırılan acil kurye hizmetinde paketleme işlemini sizin yapmanız zorunludur. İster arabalı isterseniz de moto kurye seçeneğini kullanın; gıda ya da hassas, kırılacak eşyaların gönderiminde, ürünlerin bozulmaması için paketleme işlemini dikkatli bir şekilde sağlam yapmanız faydalı olacaktır.

Acil Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Acil moto kurye ile risksiz ve hafif, uygun paketler taşınabilmektedir. Boyut olarak geniş ve çok ağır paketler, motor sürücüsünün can güvenliğini ve manevra kabiliyetini olumsuz etkileyeceği için bu tür teslimatlar da genellikle Acil araçlı kurye önerilmekte ve tercih edilmektedir.

Acil Kurye Hizmeti Fiyatları

Acil kurye fiyatları, paketin teslim edileceği adres mesafelerine, taşınacak ağırlık ve kurye araç seçeneğine göre değişiklik gösterir. Acil kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Popupkurye' nin uygun teslimat fiyatlarına mutlaka göz atın. 7/24 ister mobil uygulamamız ister web sitemiz üzerinden çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını anında görüntüleyebilir, kolayca acil kurye talebinizi oluşturabilirsiniz.

Acil Kurye için Neden Popupkurye?

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Popupkurye, paketlerinizi adreslerine ulaştırmak için alanında uzman bir ekibe sahiptir. Acil kurye talebiniz için ekstra ücretlendirme yapmayan Popupkurye’de gönderiniz çıkış adresinden teslim alındıktan sonra dakikalar içerisinde teslimat adresine ulaşır. Paketlerinizi dilediğiniz gün ve saat aralığında ilgili varış adreslerine teslim etmenizi sağlar. Acil gönderimleriniz için hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti sunan firmamız, teslimat aşamasında sistem üzerinden bilgilendirmeler göndermesi dışında kuryenizi canlı olarak takip etmenize olanak sağlar.

Popupkurye Acil Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin acil kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• 60 dakikada içinde teslimat

• Teslimat süresince kuryeyi canlı takip edebilme

• Bireysel ve kurumsal gönderi

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!