popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
acil-kurye

VALE HİZMETİ

Hemen Arayın!

Vale Hizmeti

Popupkurye'nin siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu vale hizmeti, özel şoför hizmeti olarak da adlandırılmaktadır. Vale/Özel Şoför hizmeti ile ulaşmak istediğiniz noktaya kendi aracınızın konforunda yolculuk yaparak ulaşabilirsiniz.


Vale hizmeti talebi oluşturmak Popupkurye’de çok kolay! Vale hizmeti talebi oluşturmak ve fiyatlandırma hakkında bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vale Hizmeti Nedir?

Vale hizmeti özel günlerinizde ya da alkol alıp kendi aracınız ile dönüş yapmanız gereken durumlarda, varacağınız noktaya güvenilir ve en risksiz şekilde ulaşımınızı sağlayabileceğiniz bir hizmet türüdür. Bu hizmetin sizlere katacağı birçok katkısı vardır. Bunlardan bahsedecek olursak bir toplantıya giderken özel şoför talep etmeniz durumunda sizin ve işletmenizin prestijini arttırmış olacaksınız. Ya da alkol aldığınız bir gece eve dönüş yolunda hem can hem mal güvenliğiniz açısından vale hizmetini tercih etmeniz durumunda güvenli, risksiz ve hızlı şekilde dilediğiniz adrese ulaşmış olacaksınız.


Ayrıca yurt içi ya da yurt dışı seyahatinizden döndünüz, kendi aracınıza ihtiyaç duydunuz ve aracınız evinizin / şirketinizin otoparkında mı? Endişelenmeyin! Vale şoför hizmetimiz ile aracınızın anahtarını yetkili sürücümüze teslim edecek bir kişi olması durumunda aracınızı sizlere teslim etmek üzere havalimanı / otogar ya da her neredeyseniz oraya getirdiğimiz ayrıcalıklı bir hizmet türüdür. Bu eşsiz konforlu hizmetimizden faydalanmak için bizi aramanız yeterli. Nerede olursanız olun, size bir telefon kadar yakınız.

Özel Şoför Hizmeti

Özel şoför hizmetimizden 7 gün 24 saat kesintisiz her zaman faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile bir mekanda alkol mü aldınız? Aranızda aracı kim kullanacak endişesine düşmenize hiç gerek yok. Popupkurye özel şoför hizmeti 7/24 yanınızda! Aracınızın marka/model ne olursa olsun deneyimli ekibimiz ile aracınızın konforunda gitmek istediğiniz adrese ulaşmak çok kolay. Siz sadece yolculuk sürecinde dinlemek istediğiniz şarkıları seçip arkanıza yaslanın. Alanında gerekli eğitimleri ve sertifikalara sahip sürücülerimiz ile güvenilir, risksiz ve tabi ki yasal şekilde evinize ya da gitmek istediğiniz herhangi bir yere ulaşmak istiyorsanız Popupkurye özel şoför hizmetimiz için bizi arayarak faydalanabilirsiniz. Peki başka hangi durumlarda Popupkurye vale hizmetine ihtiyaç duyarım diye düşünüyorsanız makalemizin devamında sorularınıza cevap bulmuş olacaksınız...

Neden Vale/Özel Şoför Hizmeti?

Popupkurye siz değerli müşterilerine kurye hizmeti desteği sağlamanın yanı sıra vale/özel şoför hizmeti gibi durumlarda da yanınızda olmaktan mutluluk duyar. Örneğin; bir toplantıya gideceksiniz ve prestijinizi arttırmak mı istiyorsunuz? Profesyonel özel şoför personelimiz gerek diksiyonu gerek prezantabl görüntüsü ile toplantınıza kadar eşlik etsin. Ya da alkol tüketeceğiniz bir yemeğe mi davetlisiniz? Hiç endişelenmeyin! Vale hizmeti ile saat kaçta ve nerde olduğunuzun bir önemi yoktur. Sizleri en güvenli şekilde istediğiniz adrese kendi aracınızının konforuyla risksiz bir şekilde ulaştıralım.


Popupkurye vale/özel şoför hizmetimiz sizi başlıca sorunlardan korur. Örnek verecek olursak;


Rutin bir trafik kontrolünde alkol tüketiminden kaynaklı ehliyetinizi risket atmamış olursunuz.


Aracınızı alkollü bir şekilde kullanmadığınız için kendinizin ve araç içerisindeki diğer yolcuların can güvenliğini riske atmamış olursunuz.


Olası bir trafik kazasına karışıp aracınızın ya da karşınızdaki aracın maddi hasar alma ihtimalini düşürmüş olursunuz.


Alkollü olduğunuz durumda kazaya sebebiyet veren kişi karşı taraf olsa dahi suçlu her zaman sizsinizdir. Vale/özel şoför hizmeti ile hakliyken haksız durumuna düşmenizi önlemiş olursunuz.


Herhangi bir sebepten dolayı araç kullanamayacak durumda olduğunuz ve taksi kullanmak istemediğiniz durumlarda kendi aracınız ile seyahat etme konforunu yaşayabilirsiniz.

Vale/Özel Şoför Hizmetimizden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Yoğun bir gün geçirdiniz ve araba kullanacak enerjiniz kalmadı ise Vale hizmetimiz tam size göre. Popupkurye'nin sizi düşünen ve hiçbir koşulda yalnız bırakmayan özel şoför hizmetinden faydalanmak için bulunduğunuz ortamdan çıkış yapmadan ortalama 30-45 dakika önce destek ekibimize vale/özel şoför hizmet talebinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Bulunduğunuz adresten farklı bir araç ile ayrılsanız dahi kendi aracınızı istediğiniz konuma güvenli bir şekilde teslim etmekten mutluluk duyarız.

Vale Hizmeti(Özel Şoför) Ücretleri

Popupkurye müşterilerine vermiş olduğu güven sayesinde birçok referans elde etmiştir. Vale/özel şoför hizmeti talebi oluşturarak dilediğiniz adrese aracınızı talep edebilirsiniz. Nasıl mı oluyor? Şöyle ki; aracınızın bakımları yapılmak üzere servise götürüldü fakat işleriniz gerekçesiyle gidip alamıyorsunuz. Endişelenmeye hiç gerek yok! Çünkü Popupkurye rakipsiz hizmeti olan Vale/Özel Şoför departmanındaki profesyonel sürücülerinden bir ekip personelini dakikalar içerisinde adresinize yönlendirmektedir. Vale/Özel Şoför hizmetimiz ile ilgili ücret politikamızda da bütçe dostu çözümler sunmaktayız.

Aklınız Aracınızda Kalmasın!

Ekibimizde yer alan çalışma arkadaşlarımız işinde uzman ve iş disiplinin bilincinde olan kişilerden oluşmaktadır. Vale/Özel Şoför hizmetimizde emanet ettiğiniz aracınız, sürücümüz şoför kabinine oturduğu anda olası tüm bireysel hatalardan sorumlu olacaktır. Bugüne kadar olumsuz bir olay yasanmamasıyla beraber ileri sürüş tekniklerine hakim sürücülerimiz ile güvenli sayısız konforlu seyahatler gerçekleştirilmiştir.

Popupkurye Vale/Özel Şoför Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Vale/Özel Şoför hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• 7/24 Vale Hizmeti

• 7/24 Özel Şoför Hizmeti

Hemen Arayın!
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!