popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
aracli-kurye

ARAÇLI KURYE

KURYE ÇAĞIR

Araçlı Kurye

Araçlı kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Popupkurye sayesinde kurumsal araçlı kurye firması aramaya Son! Araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden tercihinize göre Hemen, Randevulu veya Aynı Gün Teslim seçeneklerinden birini seçerek, çıkış/varış adreslerinizi ve gönderi detaylarınızı girmek. Böylelikle hemen gönderi fiyatını görüntüleyebilir, kolayca araçlı kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hızlı, acil, özel, paket kurye hizmetleri ve kargo seçeneklerinin yanı sıra, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi çeşitli kategorilere ayrılan hizmetler için de araçlı kurye talebi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneklerle hizmetlerimizden faydalanın!

Araçlı Kuryenin Klasik Kargo Teslimatlarından Farkı Nedir?

Teslimat yapacağınız ürünü kargoya verdiğinizde ürün önce kargo merkez noktasına götürülür. Buradan da ilgili adrese gönderilir. Ancak klasik kargo prosedürlerine göre bir adrese yapacağınız teslimat en erken 2 gün içerisinde adrese ulaşır. Yani; teslimatınızı istediğiniz gün ve saatte yapamayabilirsiniz. Ayrıca büyük boyutlu paketlerin taşınması için kargo firmaları ile çalışmak, teslimat maliyetini muhtemelen arttıracaktır. Popupkurye ile çalıştığınızda seçtiğiniz zamanlama seçeneğine göre araçlı kurye ekibi yönlendirilir ve gideceği konuma göre gönderinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda deneyimli ekibimize paketlerinizi güvenle teslim ederek, teslimatınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanacağından emin olabilirsiniz.

Araçlı Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

Kargo firmalarında da olduğu gibi araçlı kurye ile göndereceğiniz ürünün paketleme işlemini sizin yapmanız gerekir. Ekibimiz sadece ilgili paketi istediğiniz adrese teslim etmek ile sorumludur. Kırılabilecek ya da kolay hasar alabilecek hassas bir ürün gönderecekseniz bu ürünün paketlemesini dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir.

Acil Araçlı Kurye Hizmeti

Standart kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı standart kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşerek, kurye talebinizi aktarmanız gerekmektedir. Bu nedenle günün herhangi bir saatinde hizmet almak istediğinizde, talebinize cevap verilmesi pek mümkün değildir. Bu durum iş ve zaman kaybı yaşamanıza da neden olabilir. Bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Popupkurye 7/24 hizmetinizde...


Günün herhangi bir saatinde acil araçlı kurye'ye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye'nin hem bireysel hem de işletme müşterileri için faydalı olan bu hizmetini kullanarak, gönderilerinizi zamanında ve güvenli bir şekilde teslimat adresine ulaştırabilirsiniz.

Gece Araçlı Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Gece araçlı kurye hizmeti için web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden gönderi talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Şehirler Arası Araçlı Kurye Hizmeti

Şehirler arası araçlı kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak aynı gün hatta saatler içerisinde ya da randevulu olarak teslimat adresine ulaştırmaktayız.

Araçlı Kurye Fiyatları

Araçlı kurye fiyatları teslimat yapılacak adres noktalarına, taşınacak paketlerin ağırlığına ve boyutuna göre farklılık gösterebilir. Bu nedenle araçlı kurye hizmeti almadan önce klasik hizmet sağlayıcınıza teslimat ile ilgili bütün bilgileri eksiksiz bir şekilde vererek fiyat bilgisi almanız gerekmektedir. Popupkurye’nin gelişmiş sistemi zaman kaybı olan tüm bu hususları ortadan kaldırmaktadır. Sistem üzerinden gerekli adresleri ve bilgileri girerek, gönderi fiyatı görüntüleyebilir ve kolayca araçlı kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Araçlı Kurye için Neden Popupkurye?

Popupkurye, hem bireysel hem kurumsal müşterilere araçlı kurye hizmeti vermektedir. Araçlı kurye hizmeti ile gönderi talebi için sisteme adres ve ağırlık bilgilerini girdiğiniz anda gönderi fiyatını anında görüntüler, talebi bu şekilde onaylarsınız. Böylece gönderi talebini onaylayarak oluşturduktan sonra ummadığınız fiyatlar ile karşılaşmazsınız.


Araçlı kurye talebi için telefonda zaman harcamaz, internetin olduğu her yerden ve her cihazdan 7/24 saniyeler içerisinde araçlı kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. En yakın araçlı kurye ekibi seçtiğiniz zamanlama içerisinde paketi teslim almak için çıkış adresinize gelir. Paketi teslim aldıktan sonra ise trafik yoğunluğunuda baz alarak ilgili varış adresine teslimatınızı gerçekleştirir. Teslimat süresince paketinizin teslimat durumunu sistem içerisindeki harita üzerinden takip edebilirsiniz.


Popupkurye'yi API bağlantısı üzerinden ürün satışı yaptığınız internet sitenize bağlayarak sattığınız ürünler için müşterilerinize araçlı kurye hizmeti seçeneğini de ekstra sunabilirsiniz. Böylece tüm gönderilerinizi tek bir platform üzerinden yaparak teslimatlarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birden çok teslimat rotası için Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Kimler İçin Uygundur?

Popupkurye'nin araçlı kurye hizmeti, aşağıdaki örnek durumlarda ister bireysel ister işletmeler için ideal bir çözümdür:

- Mobilya mağazaları veya üreticileri,

- Beyaz eşya satıcıları veya servisleri,

- Büyük paketler veya hacimli ürünlerin gönderilmesi gereken diğer noktalar vb.


Popupkurye'nin araçlı kurye hizmeti, işletmelerin büyük hacimli veya ağır gönderilerini güvenilir ve verimli bir şekilde teslim etmelerine olanak tanır. Profesyonel kurye ekipleri ve özel olarak tasarlanmış araçlarla, gönderilerinizin en güvenli şekilde taşınmasını sağlar. Eğer siz de büyük hacimli veya ağır gönderileriniz için güvenilir bir çözüm arıyorsanız, Popupkurye araçlı kurye hizmeti ile işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Popupkurye Araçlı Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin araçlı kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Kargo fiyatına araçlı kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!