Ana Sayfa / Araçlı Kurye

Araçlı Kurye

Araçlı kurye, moto kuryelerin taşıyamadığı büyük boyutlu paketlerin ya da hassas ürünlerin teslimatı noktasında devreye girer. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde moto kuryeler ile karşılaştırıldığında daha yavaş teslimat durumu oluşsa dahi ihtiyaç noktasında trafik yoğunluğuna bağlı olarak en kısa süre içerisinde teslimat desteği sağlamaktadır.

İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, teslimat takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Kuryeniz tek tıkla 30 dakikada yanınızda!

Geniş Hacimli ve Hassas Gönderileriniz için Araçlı Kurye

Satışını yaptığınız büyük boyutlu ürünler, birden fazla adrese yapılması gereken teslimatlar ve hassas gıda ürünleri gibi bunlar için en uygun teslimat yöntemi Araçlı kurye hizmetidir. Kargo firmalarında zaman kaybetmek istemediğiniz tüm büyük boyutlu ya da hassas gönderilerinizi teslimat adreslerine ulaştırmanın en pratik yolu arabalı kurye hizmeti Popupkurye’ de hizmetinizde…

Araçlı Kuryenin Klasik Kargo Teslimatlarından Farkı Nedir?

Teslimat yapacağınız ürünü kargoya verdiğinizde ürün önce kargo merkez noktasına götürülür. Buradan da ilgili adrese gönderilir. Ancak klasik kargo prosedürlerine göre şehir içi bir adrese yapacağınız teslimat en erken 2 gün içerisinde adrese ulaşır. Yani teslimatınızı istediğiniz gün ve saatte yapamayabilirsiniz. Ayrıca büyük boyutlu paketlerin taşınması için kargo firmaları ile çalışmak teslimat maliyetini muhtemelen arttıracaktır. Araçlı kurye ile çalıştığınızda size en yakın kurye ekibi yönlendirilir ve gideceği konuma göre kısa bir sürede gönderinizin teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda arabalı kurye ekibinin güler yüzlü sürücülerine paketlerinizi güvenle teslim ederek, teslimatınızın eksiksiz bir şekilde tamamlanacağından emin olabilirsiniz.

Araçlı Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

Kargo firmalarında da olduğu gibi Araçlı kurye hizmeti ile göndereceğiniz ürünün paketleme işlemini sizin yapmanız gerekir. Kurye sadece ilgili paketi istediğiniz adrese teslim etmek ile sorumludur. Kırılabilecek ya da kolay hasar alabilecek hassas bir ürün gönderecekseniz bu ürünün paketlemesini dikkatli bir şekilde yapmanız gerekir.

Acil Araçlı Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Araçlı acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de Kurye Çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Gece Araçlı Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an tek yapmanız gereken mobil uygulamamızda veya web sitemizde yer alan Kurye Çağır bölümünden 7/24 Araçlı gece kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Araçlı Kurye Fiyatları

Araçlı kurye fiyatları, paketin teslim edileceği adres mesafelerine ve paketin ağırlığına göre değişiklik gösterir. Araçlı kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Popupkurye' nin uygun teslimat fiyatlarına mutlaka göz atın. 7/24 hizmet veren Popupkurye, alanında deneyimli ekibi ile araçlı kurye ihtiyacı olan Bireysel/Kurumsal müşterilere hizmet veren yeni nesil kurye firmasıdır. İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz.

Arabalı Kurye için Neden Popupkurye?

Popupkurye, müşterilerine hem bireysel hem kurumsal alanda deneyimli motorlu kurye ve araçlı kurye ekibi ile kesintisiz kurye hizmeti vermektedir.

Araçlı kurye ile teslimat için Popupkurye' yi tercih ettiğinizde adres ve ağırlık bilgilerini girdiğiniz anda gönderi fiyatını anında görüntüler, talebi bu şekilde onaylarsınız. Böylece teslimat talebini onaylayarak oluşturduktan sonra ummadığınız fiyatlar ile karşılaşmazsınız. Kurye talebi için telefonda zaman harcamaz, internetin olduğu her yerden ve her cihazdan saniyeler içerisinde kurye talebinizi oluşturabilirsiniz.

7/24 ihtiyaç duyduğunuz her durumda araçlı kurye talebinde bulunabilirsiniz. Popupkurye sizi en yakın kurye ekibi ile eşleştirir ve kurye en kısa sürede paketi teslim almak için çıkış adresinize gelir. Paketi teslim aldıktan sonra ise trafik yoğunluğunuda baz alarak en kısa süre içerisinde ilgili varış adresine teslimatınızı gerçekleştirir. Teslimat süresince kuryenizi web sitesi veya mobil uygulama üzerinden canlı takip edebilirsiniz. Popupkurye'yi API bağlantısı üzerinden ürün satışı yaptığınız web sitenize bağlayarak sattığınız ürünler için müşterilerinize gün içerisinde teslimat seçeneğini de ekstra sunabilirsiniz. Böylece tüm gönderilerinizi tek bir platform üzerinden yaparak teslimatlarınızı kolayca takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra birden çok teslimat rutu için Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi düşürebilirsiniz.

Popupkurye İle Tanışın!

Popupkurye'nin Araçlı kurye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.