popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
express-kurye

EXPRESS KURYE

KURYE ÇAĞIR

Express Kurye

Express motorlu veya araçlı kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Popupkurye sayesinde kurumsal express kurye firması aramaya Son! Express kurye çağırmak, Popupkurye’de çok kolay!


Siz yalnızca web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden çıkış/varış adreslerinizi ve gönderi detaylarınızı girin. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyin, hemen express kurye talebi oluşturun. Express kurye talebinizi oluşturduktan sonra dakikalar içerisinde çıkış adresinden gönderiniz teslim alınır ve 30/60 dakika içerisinde teslim adresine ulaştırılır. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hızlı, acil, özel, eczane, ilaç, evrak, paket kurye hizmetleri ve kargo seçeneklerinin yanı sıra, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi çeşitli kategorilere ayrılan hizmetler için de express kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneklerle hizmetlerimizden faydalanın!

Express Kurye Hizmeti Nedir?

Günümüzde hızlı ve güvenilir teslimat hizmetleri, işletmelerin ve bireylerin büyüyen ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Özellikle acil teslimat gerektiren durumlarda, express kurye hizmeti büyük bir önem taşır. Express kurye, hızlı teslimat yapabilen, deneyimli ekipten oluşan bir hizmettir.

Express Motorlu Kurye Hizmeti

Express motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin, özenle paketlenmiş gıda ürünlerinizin (pasta, kek vb.) ya da iş evraklarınızın ilgili adrese zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Express motorlu kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman express motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Express Araçlı Kurye Hizmeti

Moto kurye ile taşınması mümkün olmayan büyük ve hassas gönderileriniz için express araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde gönderi talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kuryemiz çıkış adresinden paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


Bu hizmet seçeneğimiz, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster web sitemiz, ister mobil uygulamamız üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Express Gece Kurye Hizmeti

Çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleriyle sınırlı değil. Kurye ihtiyacınız olduğu her an, web sitemiz ya da mobil uygulamamız aracılığıyla express gece motorlu veya araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Express Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Express şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetlerimizle, gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak aynı gün saatler içerisinde acil olarak teslimat adresine ulaştırmaktayız.

Express Kurye Fiyatları

Express kurye fiyatları, alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, gönderi mesafesi, gönderi ağırlık ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Gönderinizin boyutuna ve ağırlığına göre express motorlu ve araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. İster kurumsal, ister bireysel müşterimiz olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Express Kurye Hizmetinin Avantajları

- Hızlı Teslimat: Geleneksel kurye hizmetlerine göre daha hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirilir. Express bir paketi veya belgeyi hızlıca alıp hedef noktaya ulaştırabilme yeteneği, işletmeniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için büyük bir avantaj sağlar.


- Esneklik ve Çalışma Saatleri: 7 gün 24 saat çalışma prensibiyle hizmet vermekteyiz. Bu sayede, gece geç saatlerde veya hafta sonlarında bile ihtiyaçlarınız için hızlı teslimat yapabilirsiniz. İşletmenizin acil bir şekilde bir ürünü göndermek veya almak istediğinizde, express kurye hizmeti size her zaman yardımcı olacaktır.


- Güvenilirlik: Kuryelerimiz, taşıdıkları paketlerin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alır ve teslimat sürecinde özenle çalışır. Bu, müşteri memnuniyetini artırır ve işletmenizin itibarını güçlendirir.


- İzlenebilirlik ve Müşteri Hizmetleri: Gönderinizin nerede olduğunu ve teslimat sürecini kolaylıkla sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Sistem üzerinden gönderi talebinize en yakın express kurye atanır ve hızlı bir şekilde teslimat gerçekleştirilir. Kurye, paketi alır, hedef noktaya güvenli bir şekilde ulaştırır ve teslimatın gerçekleştiğine dair gönderi sahibine sistem üzerinden bildirimler gönderilir.

Popupkurye Express Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin express kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Express kurye hizmeti

• Express motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Express teslimat

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!