Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Gebze Kurye

Gebze Kurye

Gebze'de oturuyorsanız ve İstanbul içerisindeki bir adrese hemen paket göndermeniz gerekiyorsa ya da Gebze'ye gitmesi gereken bir paketiniz varsa uygun fiyatla, hızlı ve güvenilir bir teslimat için Gebze kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, teslimat takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Kuryeniz tek tıkla 30 dakikada yanınızda!

Gebze Kurye Hizmetleri

Sistem üzerinden Gebze bölgesinde iki farklı araç seçeneği ile kurye talebi oluşturabilirsiniz. Bunlar Gebze motorlu kurye ve Gebze araçlı kurye teslimat hizmetidir.

Gebze motorlu kurye, ağırlığı ve boyutu moto kurye’ ye uygun olan her paketinizin teslimatı için hizmet vermektedir. Gebze moto kurye, İstanbul'da yoğun trafik saatlerinde size artı sağlayarak paketinizin aynı gün içerisinde ilgili adrese teslim edilmesine imkan tanır. Gebze moto kurye ile teslimatta dikkat etmeniz gereken en önemli husus kuryeye teslim edeceğiniz ürünü sağlam bir şekilde paketleyerek vermektir.

Gebze bölgesinde yararlanabileceğiniz Gebze araçlı kurye hizmeti ise büyük paketlerin ya da motorla taşınamayacak hassas ürünlerin teslimatı için tercih edilir. Yoğun trafik saatlerinde Gebze motorlu kurye kadar avantajlı olmasa da paketleriniz en kısa süre içerisinde alıcılarına teslim edilmektedir.

Gebze Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Gebze acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de Kurye Çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Gebze acil moto kurye veya Gebze acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Gebze Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an tek yapmanız gereken mobil uygulamamızda veya web sitemizde yer alan Kurye Çağır bölümünden 7/24 Gebze gece moto kurye ya da Gebze gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Gebze Kurye Fiyatları

Gebze bölgesindeki kurye fiyatları,kurye hizmetinin verileceği araç tipi, çıkış ve varış adresi, ürünün ağırlık ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Gebze ilçesinde uygun fiyat ile kurye hizmeti almak ve aynı gün içerisinde paketlerinizi teslim etmek isterseniz, Popupkurye’ yi denemelisiniz!

Teslimat fiyatını hesaplamak ve kurye talebi oluşturmak çok basit! Popupkurye Kurye Çağır sayfasında yer alan gönderi formunda araç tipi ve ağırlık seçimi yaparak çıkış ve varış adresi bilgilerini doldurmanız yeterlidir.

Popupkurye İle Tanışın!

Popupkurye'nin Gebze kurye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Gebze Kurye Hizmetimizle Yanınızdayız!