popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
medikal-kurye

MEDİKAL KURYE

KURYE ÇAĞIR

Medikal Kurye

Medikal kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip medikal kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, medikal motorlu kurye ya da medikal araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim medikal kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tıbbi malzeme taşımacılığı, acil sağlık tedarik zinciri, sağlık lojistiği, tıbbi kurye hizmeti, hızlı tıbbi teslimat, sağlık sektörü lojistiği, tıbbi malzeme lojistiği, acil ilaç teslimatı gibi işlemleriniz için de medikal kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Medikal Kurye Hizmeti

Medikal kurye hizmeti, tıbbi malzeme, ilaç, laboratuvar örnekleri ve diğer sağlıkla ilgili ürünlerin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan özel bir kurye hizmetidir. Bu hizmet, acil sağlık tedarik zincirinin sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlar ve hastaların gereksinim duydukları önemli tıbbi ürünlere zamanında erişimini sağlar.

Medikal Motorlu Kurye Hizmeti

Medikal motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Medikal moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman medikal motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Medikal Araçlı Kurye Hizmeti

Medikal motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için medikal araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. Medikal motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde medikal araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde medikal araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


Medikal araçlı kurye hizmeti, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Medikal Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Medikal acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Dilediğiniz zaman kurye çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 medikal acil moto kurye veya medikal acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Medikal Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden 7/24 medikal gece moto kurye ya da medikal gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Medikal Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre medikal motorlu kurye ve medikal araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Medikal Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin medikal kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Medikal kurye hizmeti

• Medikal motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!