popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
acele-kurye

ACELE KURYE

KURYE ÇAĞIR

Acele Kurye

Bireysel ya da kobi/işletme olarak acele bir evrak, paket vb. müşterinize göndermeniz gerekiyor. Ya da bir adreste unuttuğunuz özel bir anahtar, evrak vb. gönderinizin size ulaştırılması lazım. Bu gönderimleri dakikalar içerisinde acele nasıl tamamlayacaksınız? Tabii ki Popupkurye acele kurye hizmeti alarak.


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girerek gönderi fiyatını görüntüleyebilir, hemen acele kurye talebi oluşturabilirsiniz. Acele kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz dakikalar içerisinde çıkış adresinden gönderinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde teslimat adresine ulaştırır. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca farklı adresten paket aldırma, mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de acele kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Acele Kurye Hizmeti Nedir?

Ekspress kurye olarak da bilinen bu hizmet günümüzde hızlı bir şekilde evrak göndermesi veya teslimat yapması gereken firmalar için harikulade bir kurye hizmetidir.

Acele Kurye Hizmetinin Klasik Kargo Hizmetlerinden Farkı Nedir?

Klasik kargo hizmetlerinde, paketinizi kargo merkezine kendiniz götürür ya da anlaşmalı olduğunuz kargo görevlisinin gün içerisinde herhangi bir saatte ofisinize veya evinize uğramasını beklersiniz. Klasik kargo hizmetlerinde gönderdiğiniz bir paketin teslimat süresi de 1 ila 2 gün arasında değişmektedir. Popupkurye acele kurye hizmetinde durum farklı ilerlemektedir. Sistem üzerinden acele kurye hizmeti talebi oluşturduğunuz da en kısa sürede çıkış adresinden paketiniz teslim alınır ve 60 dakika gibi kısa bir sürede paketinizi şehir içinde belirlediğiniz konuma teslim ederiz. Böylece siz de işinizi aksatmadan paketinizi güvenle teslim etmiş olursunuz.

Acele Kurye Türleri Nelerdir?

Acele kurye hizmetleri, kullanılan araca göre değişiklik gösterir. Acele moto kurye ve acele araçlı kurye olarak hizmet verilmektedir.


Acele moto kurye ufak gıda paketleri, evrak ve benzeri dikkatli bir şekilde paketlenmiş ve fazla yer kaplamayan gönderilerin teslimatı noktasında devrededir. Acele moto kurye, en zorlu trafik şartlarında bile paketlerinizi hızla gidecekleri adreslere ulaştırır.


Acele araçlı kurye ise; daha çok hassas, kolay deforme olabilecek ürünlerin ya da motor ile taşınamayacak kadar geniş ürünlerin teslimatı noktasında devreye girmektedir.

Acele Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

Hızlı teslimat hizmeti olarak da adlandırılan acele kurye hizmetinde paketleme işlemini sizin yapmanız zorunludur. İster arabalı isterseniz de moto kurye seçeneğini kullanın; gıda ya da hassas, kırılacak eşyaların gönderiminde, ürünlerin bozulmaması için paketleme işlemini dikkatli bir şekilde sağlam yapmanız faydalı olacaktır.

Acele Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Acele moto kurye ile risksiz ve hafif, uygun paketler taşınabilmektedir. Boyut olarak geniş ve çok ağır paketler, motor sürücüsünün can güvenliğini ve manevra kabiliyetini olumsuz etkileyeceği için bu tür teslimatlar da genellikle Acele araçlı kurye önerilmekte ve tercih edilmektedir.

Acele Kurye Hizmeti Fiyatları

Acele kurye fiyatları, paketin teslim edileceği adres mesafelerine, taşınacak ağırlık ve kurye araç seçeneğine göre değişiklik gösterir. Acele kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Popupkurye' nin uygun teslimat fiyatlarına mutlaka göz atın. 7/24 ister mobil uygulamamız ister web sitemiz üzerinden çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını anında görüntüleyebilir, kolayca acele kurye talebinizi oluşturabilirsiniz.

Acele Kurye için Neden Popupkurye?

Gün içerisinde acele olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama gibi bir durum ile karşılaşabilirsiniz. Acele kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Popupkurye, paketlerinizi adreslerine ulaştırmak için alanında uzman bir ekibe sahiptir. Acele kurye talebiniz için ekstra ücretlendirme yapmayan Popupkurye’de gönderiniz çıkış adresinden teslim alındıktan sonra dakikalar içerisinde teslimat adresine ulaşır. Paketlerinizi dilediğiniz gün ve saat aralığında ilgili varış adreslerine teslim etmenizi sağlar. Acele gönderimleriniz için hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti sunan firmamız, teslimat aşamasında sistem üzerinden bilgilendirmeler göndermesi dışında kuryenizi canlı olarak takip etmenize olanak sağlar.

Popupkurye Acele Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin acele kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• 60 dakikada içinde teslimat

• Teslimat süresince kuryeyi canlı takip edebilme

• Bireysel ve kurumsal gönderi

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!