popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
acele-kurye

ACELE KURYE

KURYE ÇAĞIR

Acele Kurye

Bireysel ya da kobi/işletme olarak acele bir evrak, paket vb. müşterinize göndermeniz gerekiyor. Ya da bir adreste unuttuğunuz özel bir anahtar, evrak vb. gönderinizin size ulaştırılması lazım. İşte burada Popupkurye devreye giriyor! Popupkurye, acele motorlu ve araçlı kurye hizmetiyle dakikalar içinde gönderilerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde ulaştırmanızı sağlar.


Siz yalnızca web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden çıkış/varış adreslerinizi ve gönderi detaylarınızı girin. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyin, hemen acele kurye talebi oluşturun. Acele kurye talebinizi oluşturduktan sonra dakikalar içerisinde çıkış adresinden gönderiniz teslim alınır ve 30/60 dakika içerisinde teslim adresine ulaştırılır. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca farklı adresten paket aldırma, mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de acele kurye talebi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneklerle hizmetlerimizden faydalanın!

Acele Kurye Hizmeti Nedir?

Günümüz iş dünyasında zaman her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Özellikle acele olarak teslim edilmesi gereken belgeler veya paketler söz konusu olduğunda, güvenilir ve hızlı bir kurye hizmeti kaçınılmazdır. İşte bu noktada, Popupkurye'nin acele kurye hizmeti devreye giriyor. Acele teslimat gerektiren durumlarda işletmelere ve bireylere hızlı, güvenilir ve profesyonel bir çözüm sunarak, zamanı en verimli şekilde kullanmalarına yardımcı olur.

Acele Kurye Hizmetinin Klasik Kargo Hizmetlerinden Farkı Nedir?

Klasik kargo hizmetlerinde, paketinizi kargo merkezine kendiniz götürür ya da anlaşmalı olduğunuz kargo görevlisinin gün içerisinde herhangi bir saatte ofisinize veya evinize uğramasını beklersiniz. Klasik kargo hizmetlerinde gönderdiğiniz bir paketin teslimat süresi de 1 ila 2 gün arasında değişmektedir.


Popupkurye acele kurye hizmetinde durum farklı ilerlemektedir. Sistem üzerinden acele kurye hizmeti talebi oluşturduğunuzda en kısa sürede çıkış adresinden paketiniz teslim alınır ve 30/60 dakika gibi kısa bir sürede paketinizi belirlediğiniz konuma teslim ederiz. Böylece siz de işinizi aksatmadan paketinizi güvenle teslim etmiş olursunuz.

Acele Kurye Türleri Nelerdir?

Acele kurye hizmetleri, gönderinin ağırlık ve boyutuna göre farklı seçenekler sunar. İki temel seçenek, acele motorlu ve araçlı kurye hizmeti olarak öne çıkar.


Acele motorlu kurye, küçük gıda paketleri, evraklar ve benzeri dikkatlice paketlenmiş ve yer kaplamayan gönderiler için idealdir. Acele motorlu kurye, en zorlu trafik koşullarında bile hızla ve güvenle paketlerinizi adreslerine ulaştırır. Hızları ve esneklikleri sayesinde, acele ihtiyaçlarınızı hızla karşılarlar.


Acele araçlı kurye ise; hassas, kolay deformasyona uğrayabilecek veya motosikletle taşınamayacak kadar büyük ürünler için tercih edilir. Acele araçlı kurye, geniş ürünlerin ve hassas gönderilerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Bu hizmet, özellikle büyük ve özel taşıma gereksinimleri olan gönderiler için idealdir.

Kimler İçin Uygundur?

Popupkurye'nin acele kurye hizmeti, aşağıdaki örnek durumlarda ister bireysel ister işletmeler için ideal bir çözümdür:

- Hukuki belgelerin veya önemli evrakların acele olarak teslim edilmesi gereken durumlar,

- Tıbbi gönderilerin hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırılması gereken durumlar,

- Önemli paketlerin veya numunelerin hızlı bir şekilde gönderilmesi gereken durumlar vb.

Acele Kurye için Paketlemeyi Kim Yapar?

Hızlı teslimat hizmeti olarak da adlandırılan acele kurye hizmetinde paketleme işlemini sizin yapmanız zorunludur. İster acele araçlı, ister acele motorlu kurye seçeneğini kullanın; gıda ya da hassas, kırılacak eşyaların gönderiminde, ürünlerin bozulmaması için paketleme işlemini dikkatli bir şekilde sağlam yapmanız faydalı olacaktır.

Acele Kurye Ne Tür Paketler Taşıyabilir?

Acele motorlu kurye ile risksiz ve hafif, uygun paketler taşınabilmektedir. Boyut olarak geniş ve çok ağır paketler, motor sürücüsünün can güvenliğini ve manevra kabiliyetini olumsuz etkileyeceği için bu tür teslimatlar da genellikle acele araçlı kurye önerilmekte ve tercih edilmektedir.

Acele Kurye Hizmeti Fiyatları

Acele kurye fiyatları, alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, gönderi mesafesi, gönderi ağırlık ve boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Gönderinizin boyutuna ve ağırlığına göre acele motorlu ve araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Acele kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız Popupkurye'nin uygun acele kurye hizmeti fiyatlarına sistem üzerinden mutlaka göz atın.

Acele Gece Kurye Hizmeti

Çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleriyle sınırlı değil. Kurye ihtiyacınız olduğu her an, web sitemiz ya da mobil uygulamamız aracılığıyla acele gece motorlu veya araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Acele Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Acele şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetlerimizle, gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak aynı gün saatler içerisinde acele olarak teslimat adresine ulaştırmaktayız.

Acele Kurye için Neden Popupkurye?

Standart kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı standart kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşerek, kurye talebinizi aktarmanız gerekmektedir. Bu nedenle günün herhangi bir saatinde hizmet almak istediğinizde, talebinize cevap verilmesi pek mümkün değildir. Bu durum iş ve zaman kaybı yaşamanıza da neden olabilir. Bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Popupkurye 7/24 hizmetinizde...


Popupkurye, acele gönderilerinizi adreslerine ulaştırmak için alanında deneyimli bir ekibe sahiptir. Acele kurye talebiniz için ekstra ücretlendirme yapmayan Popupkurye’de, acele gönderiniz çıkış adresinden teslim alındıktan sonra dakikalar içerisinde teslimat adresine ulaşır. Acele gönderileriniz için hızlı ve güvenilir teslimat hizmeti sunan firmamız, teslimat aşamasında sistem üzerinden bilgilendirmeler göndermesi dışında kuryenizi canlı olarak takip etmenize olanak sağlar.

Popupkurye Acele Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin acele kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Dakikalar içerisinde teslimat

• Teslimat süresince kuryeyi canlı takip edebilme

• Bireysel ve kurumsal gönderi

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!