popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
vip-kurye

VİP KURYE

KURYE ÇAĞIR

Vip Kurye

Vip motorlu veya araçlı kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Popupkurye sayesinde kurumsal bir vip kurye firması aramaya Son! Vip kurye çağırmak, Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden tercihinize göre Hemen ya da Randevulu gönderi seçeneklerinden birini seçerek, çıkış/varış adreslerinizi ve gönderi detaylarınızı girmek. Böylelikle hemen gönderi fiyatını görüntüleyebilir, kolayca vip kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de vip kurye talebi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneklerle hizmetlerimizden faydalanın!

Vip Kurye Hizmeti

Vip kurye hizmeti, yüksek standartlarda ve lüks bir deneyimle özel teslimat ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış bir hizmettir.

Vip Motorlu Kurye Hizmeti

Vip motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki özel gönderilerinizin ilgili adrese zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Vip motorlu kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman vip motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Vip Araçlı Kurye Hizmeti

Moto kurye ile taşınması mümkün olmayan hassas ve özel gönderileriniz için vip araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve 7/24 günün her saatinde gönderi talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kuryemiz çıkış adresinden paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


Bu hizmeti, hassas gönderilerinizin dışında toplu vip teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster web sitemiz, ister mobil uygulamamız üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Vip Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Vip şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetlerimizle, gönderilerinizi vip teslimat olarak şehirler arası teslimat adresine ulaştırmaktayız.

Vip Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, gönderi mesafesi, gönderi ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Gönderinizin boyutuna ve ağırlığına göre vip motorlu ve araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. İster kurumsal, ister bireysel müşterimiz olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Vip Kurye Hizmetinin Avantajları

- Özel ve Hassas Teslimat: Değerli ve hassas malzemelerin taşınması gereken durumlarda ideal bir seçenektir. Özel eşyalarınız, önemli belgeleriniz veya kırılabilir ürünleriniz özenle paketlenir ve lüks araçlarla güvenli bir şekilde taşınır. Popupkurye vip kurye hizmeti, bu özel teslimatları yüksek standartlarda gerçekleştirerek size tam bir güvenlik sağlar.


- Hızlı ve Öncelikli Teslimat: Teslimat sürelerini minimize ederek hızlı ve öncelikli teslimat yapılır. İşletmeniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için acil bir teslimat gerektiğinde, vip kurye hizmeti size özel bir hizmet sunarak zamanında ve güvenilir bir şekilde teslimat yapar. Ekibimiz, trafik veya diğer engelleri minimize etmek için en verimli güzergahları kullanır ve teslimatlarını hızla gerçekleştirir.


- Güvenilirlik ve Gizlilik: Güvenilirlik ve gizlilik konusunda yüksek standartlar benimsenir. Ekibimiz, taşıdıkları paketlerin güvenliğini sağlamak için gereken önlemleri alır ve teslimat sürecinde özenle çalışır. Hassas veya gizli bilgilerin korunması önemli olduğunda, vip kurye hizmeti size tam bir gizlilik sağlar ve güvenilir bir şekilde teslimat yapar.


- Kişiye Özel Hizmet: Vip kurye hizmeti, müşterilerine kişiye özel bir deneyim sunar. Kuryemiz, size özel olarak atanır ve sizin belirlediğiniz talepleri karşılar. Örneğin, paketinizin özel bir şekilde paketlenmesini veya belirli bir saatte teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Popupkurye vip kurye hizmeti, bu kişisel talepleri dikkate alarak size ayrıcalıklı bir hizmet sunar.


- İzlenebilirlik ve Müşteri Hizmetleri: Popupkurye vip kurye hizmeti ileri teknoloji izleme sistemi kullanır. Bu sayede, paketinizin nerede olduğunu ve tahmini teslimat süresini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca vip kurye hizmeti, müşteri hizmetleri departmanıyla sürekli iletişim halinde olmanızı sağlar. Herhangi bir sorun, talep veya sorun durumunda size destek sunarlar ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarlar.

Popupkurye Vip Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin vip kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Vip kurye hizmeti

• Vip motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!