popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
gumruk-kurye

GÜMRÜK KURYE

KURYE ÇAĞIR

Gümrük Kurye

Gümrük kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip gümrük kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, bir noktadan bir noktaya gümrük gönderileriniz için gümrük motorlu kurye ya da gümrük araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim gümrük kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca farklı adresten evrak aldırma, gümrük evrak işlemleriniz gibi kategorize edilen hizmetler için de gümrük kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Gümrük Kurye Hizmeti

Gümrük kurye hizmeti, ticari mal ve belgelerin uluslararası gümrük işlemlerinin hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan bir hizmet türüdür. Bu hizmet sayesinde, işletmelerin ihracat ve ithalat süreçleri kolaylaşır ve zaman tasarrufu sağlanır. Popupkurye, gümrük beyannamelerinin hazırlanması, belgelerin düzenlenmesi, vergi ve harç ödemelerinin yapılması gibi işlemleri profesyonel bir şekilde yürüterek işletmelerin gümrük işlemlerindeki yükünü azaltır.

Gümrük Motorlu Kurye Hizmeti

Gümrük motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Gümrük moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman gümrük motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Gümrük Araçlı Kurye Hizmeti

Gümrük motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için gümrük araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. Gümrük motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde gümrük araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde gümrük araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


Gümrük araçlı kurye hizmeti, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Gümrük Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Gümrük acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Dilediğiniz zaman kurye çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 gümrük acil moto kurye veya gümrük acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Gümrük Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden 7/24 gümrük gece moto kurye ya da gümrük gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Gümrük Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre gümrük motorlu kurye ve gümrük araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Gümrük Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin gümrük kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Gümrük kurye hizmeti

• Gümrük motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!