popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
nobetci-kurye

NÖBETÇİ KURYE

KURYE ÇAĞIR

Nöbetçi Kurye

Nöbetçi motorlu veya araçlı kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Popupkurye sayesinde kurumsal 7/24 hizmet veren kurye firması aramaya Son! Nöbetçi kurye çağırmak, Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden tercihinize göre Hemen ya da Randevulu gönderi seçeneklerinden birini seçerek, çıkış/varış adreslerinizi ve gönderi detaylarınızı girmek. Böylelikle hemen gönderi fiyatını görüntüleyebilir, kolayca nöbetçi kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca hızlı, acil, eczane, ilaç, evrak, paket kurye hizmetleri ve kargo seçeneklerinin yanı sıra, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi çeşitli kategorilere ayrılan hizmetler için de nöbetçi kurye talebi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneklerle hizmetlerimizden faydalanın!

Nöbetçi Kurye Hizmeti

Nöbetçi kurye, resmi tatil günleri gibi zamanlarda teslimat yapabilen ve müşteri taleplerini karşılamak için çalışan deneyimli ekipten oluşan bir hizmettir. Nöbetçi kurye hizmeti, birçok işletmenin ve bireyin öncelikli ihtiyaçları açısından önemli rol oynamaktadır.

Nöbetçi Motorlu Kurye Hizmeti

Nöbetçi motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin, özenle paketlenmiş gıda ürünlerinizin (pasta, kek vb.) ya da iş evraklarınızın ilgili adrese zamanında ve güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Nöbetçi motorlu kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman nöbetçi motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Nöbetçi Araçlı Kurye Hizmeti

Moto kurye ile taşınması mümkün olmayan hassas gönderileriniz için nöbetçi araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve 7/24 günün her saatinde gönderi talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kuryemiz çıkış adresinden paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.

Nöbetçi Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, gönderi mesafesi, gönderi ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Gönderinizin boyutuna ve ağırlığına göre nöbetçi motorlu ve araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. İster kurumsal, ister bireysel müşterimiz olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Nöbetçi Kurye Hizmetinin Avantajları

- Hızlı Teslimat: Nöbetçi kurye hizmeti, resmi tatil günlerinde etkili bir çözüm sunar. Acil bir dokümanı, paketi veya ürünü hızlı bir şekilde alıp teslim edebilmek, işletmeniz veya kişisel ihtiyaçlarınız için büyük bir avantaj sağlar.


- Esnek Çalışma Saatleri: Nöbetçi kurye hizmeti, 7 gün 24 saat çalışma prensibiyle faaliyet gösterir. Bu sayede, nöbetçi geç saatlerde veya hafta sonlarında bile ihtiyaçlarınız için hızlı teslimat yapabilme imkanı sağlar. İşletmenizin veya bireysel olarak acil bir şekilde bir ürünü göndermek veya almak istediğinizde, nöbetçi kurye hizmeti her zaman yanınızda olacaktır.


- Güvenilirlik: Ekibimiz, taşıdıkları paketlerin güvenliğini sağlamak için gerekli önlemleri alır ve teslimat sürecinde özenle çalışır. Bu, müşteri memnuniyetini artırır ve işletmenizin itibarını güçlendirir.


- Acil Durumlar için İdeal Çözüm: Acil bir durumda, örneğin tıbbi bir örneği hızlı bir şekilde laboratuvara ulaştırmak veya önemli bir belgeyi acilen imzalatmak gerektiğinde, nöbetçi kurye hizmeti kritik bir öneme sahiptir. Deneyimli ekibimiz, acil durumlar için öncelikli olarak hizmet verir ve teslimatların hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.


- İzlenebilirlik ve Müşteri Hizmetleri: Popupkurye, teknoloji tabanlı izleme sistemi kullanır. Bu sayede, paketlerinizin nerede olduğunu ve tahmini teslimat süresini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca, müşteri hizmetleri departmanıyla iletişim kurarak herhangi bir soru veya sorun durumunda yardım alabilirsiniz.

Popupkurye Nöbetçi Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin nöbetçi kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Nöbetçi kurye hizmeti

• Nöbetçi motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• 7/24 kesintisiz hizmet

Kurye Çağır
Diğer hizmet seçeneklerimize buradan göz atabilirsiniz!