Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye

Ümraniye Kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? En yakın kurye telefonunu nereden bulurum diye vakit harcamadan, Ümraniye ve bölgesinde motorlu veya araçlı kurye çağırmak Popupkurye’ de çok kolay!

İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, teslimat takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Kuryeniz tek tıkla 30 dakikada yanınızda!

Ümraniye Motorlu Kurye Hizmeti

Ümraniye motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Ümraniye moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Ümraniye motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Ümraniye Arabalı Kurye Hizmeti

Motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Ümraniye araçlı kurye hizmeti almanız gerekir. Motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Ümraniye araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Benzer motorlu kurye taleplerinde olduğu gibi sistem sizi en yakın kurye ile eşleştirir. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese en kısa süre içerisinde teslim eder.

Araçlı kuryeler büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. Popupkurye inovatif sisteminde yer alan Kurye Çağır sayfası üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Ümraniye Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Ümraniye acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de Kurye Çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Ümraniye acil moto kurye veya Ümraniye acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Ümraniye Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an tek yapmanız gereken mobil uygulamamızda veya web sitemizde yer alan Kurye Çağır bölümünden 7/24 Ümraniye gece moto kurye ya da Ümraniye gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Ümraniye Kurye Hizmet Bölgeleri
Saray Kurye

Popupkurye Ümraniye Saray mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Saray motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Aşağı Dudullu Kurye

Popupkurye Ümraniye Aşağı Dudullu mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Aşağı Dudullu motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Hekimbaşı Kurye

Popupkurye Ümraniye Hekimbaşı mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Hekimbaşı motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Armağanevler Kurye

Popupkurye Ümraniye Armağanevler mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Armağanevler motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Dumlupınar Kurye

Popupkurye Ümraniye Dumlupınar mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Dumlupınar motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çamlık Kurye

Popupkurye Ümraniye Çamlık mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Çamlık motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kazımkarabekir Kurye

Popupkurye Ümraniye Kazımkarabekir mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Kazımkarabekir motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Altınşehir Kurye

Popupkurye Ümraniye Altınşehir mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Altınşehir motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Parseller Kurye

Popupkurye Ümraniye Parseller mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Parseller motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çakmak Kurye

Popupkurye Ümraniye Çakmak mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Çakmak motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Adem Yavuz Kurye

Popupkurye Ümraniye Adem Yavuz mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Adem Yavuz motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Huzur Kurye

Popupkurye Ümraniye Huzur mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Huzur motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Dudullu Osb Kurye

Popupkurye Ümraniye Dudullu Osb mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Dudullu Osb motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Esenkent Kurye

Popupkurye Ümraniye Esenkent mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Esenkent motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Atakent Kurye

Popupkurye Ümraniye Atakent mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Atakent motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Tepeüstü Kurye

Popupkurye Ümraniye Tepeüstü mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Tepeüstü motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yukarıdudullu Kurye

Popupkurye Ümraniye Yukarıdudullu mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yukarıdudullu motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Madenler Kurye

Popupkurye Ümraniye Madenler mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Madenler motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Aşağıdudullu Kurye

Popupkurye Ümraniye Aşağıdudullu Merkez mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Aşağıdudullu Merkez motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Esenşehir Kurye

Popupkurye Ümraniye Esenşehir mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Esenşehir motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Atatürk Kurye

Popupkurye Ümraniye Atatürk mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Atatürk motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ihlamurkuyu Kurye

Popupkurye Ümraniye Ihlamurkuyu mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Ihlamurkuyu motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Elmalıkent Kurye

Popupkurye Ümraniye Elmalıkent mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Elmalıkent motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Topağacı Kurye

Popupkurye Ümraniye Topağacı mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Topağacı motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Esenevler Kurye

Popupkurye Ümraniye Esenevler mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Esenevler motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Şerifali Kurye

Popupkurye Ümraniye Şerifali mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Şerifali motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Mehmet Akif Kurye

Popupkurye Ümraniye Mehmet Akif mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Mehmet Akif motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yamanevler Kurye

Popupkurye Ümraniye Yamanevler mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yamanevler motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Tatlısu Kurye

Popupkurye Ümraniye Tatlısu mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Tatlısu motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İnkılap Kurye

Popupkurye Ümraniye İnkılap mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. İnkılap motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kazım Karabekir Kurye

Popupkurye Ümraniye Kazım Karabekir mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Kazım Karabekir motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İstiklal Kurye

Popupkurye Ümraniye İstiklal mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. İstiklal motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Cemil Meriç Kurye

Popupkurye Ümraniye Cemil Meriç mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Cemil Meriç motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Site Kurye

Popupkurye Ümraniye Site mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Site motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Fatih Sultan Mehmet Kurye

Popupkurye Ümraniye Fatih Sultan Mehmet mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Fatih Sultan Mehmet motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Namıkkemal Kurye

Popupkurye Ümraniye Namıkkemal mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Namıkkemal motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Popupkurye İle Tanışın!

Popupkurye'nin Ümraniye kurye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ümraniye Kurye Hizmetimizle Yanınızdayız!