Ana Sayfa / Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye

Ataşehir Kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? En yakın kurye telefonunu nereden bulurum diye vakit harcamadan, Ataşehir ve bölgesinde motorlu veya araçlı kurye çağırmak Popupkurye’ de çok kolay!

İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, teslimat takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Kuryeniz tek tıkla 30 dakikada yanınızda!

Ataşehir Motorlu Kurye Hizmeti

Ataşehir motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Ataşehir moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Ataşehir motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Ataşehir Arabalı Kurye Hizmeti

Motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Ataşehir araçlı kurye hizmeti almanız gerekir. Motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Ataşehir araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Benzer motorlu kurye taleplerinde olduğu gibi sistem sizi en yakın kurye ile eşleştirir. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese en kısa süre içerisinde teslim eder.

Araçlı kuryeler büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. Popupkurye inovatif sisteminde yer alan Kurye Çağır sayfası üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Ataşehir Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Ataşehir acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de Kurye Çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Ataşehir acil moto kurye veya Ataşehir acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Ataşehir Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an tek yapmanız gereken mobil uygulamamızda veya web sitemizde yer alan Kurye Çağır bölümünden 7/24 Ataşehir gece moto kurye ya da Ataşehir gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Ataşehir Kurye Fiyat Bilgisi

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre Ataşehir motorlu kurye ve Ataşehir araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçenekleri ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Ataşehir Kurye Hizmet Bölgeleri
İçerenköy Kurye

Popupkurye Ataşehir İçerenköy mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. İçerenköy motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kayışdağı Kurye

Popupkurye Ataşehir Kayışdağı mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Kayışdağı motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yenişehir Kurye

Popupkurye Ataşehir Yenişehir mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yenişehir motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Mustafakemal Kurye

Popupkurye Ataşehir Mustafakemal mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Mustafakemal motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yenisahra Kurye

Popupkurye Ataşehir Yenisahra mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yenisahra motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Mimar Sinan Kurye

Popupkurye Ataşehir Mimar Sinan mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Mimar Sinan motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Barbaros Kurye

Popupkurye Ataşehir Barbaros mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Barbaros motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yeni Çamlıca Kurye

Popupkurye Ataşehir Yeni Çamlıca mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yeni Çamlıca motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Fetih Kurye

Popupkurye Ataşehir Fetih mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Fetih motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ferhatpaşa Kurye

Popupkurye Ataşehir Ferhatpaşa mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Ferhatpaşa motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Küçükbakkalköy Kurye

Popupkurye Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Küçükbakkalköy motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Esatpaşa Kurye

Popupkurye Ataşehir Esatpaşa mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Esatpaşa motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Örnek Kurye

Popupkurye Ataşehir Örnek mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Örnek motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Aşıkveysel Kurye

Popupkurye Ataşehir Aşıkveysel mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Aşıkveysel motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Mevlana Kurye

Popupkurye Ataşehir Mevlana mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Mevlana motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yeniçamlıca Kurye

Popupkurye Ataşehir Yeniçamlıca mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yeniçamlıca motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İnönü Kurye

Popupkurye Ataşehir İnönü mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. İnönü motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Atatürk Kurye

Popupkurye Ataşehir Atatürk mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Atatürk motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Popupkurye İle Tanışın!

Popupkurye'nin Ataşehir kurye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.