popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
adalar-kurye

ADALAR KURYE

KURYE ÇAĞIR

Adalar Kurye

Adalar kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip Adalar kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, Adalar kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Adalar hızlı kurye, Adalar ilaç kurye, Adalar evrak kurye, Adalar paket kurye, Adalar kargo, Adalar otobüs kargo, Adalar uçak kargo, Adalar havalimanı kargo, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de Adalar kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Adalar Kurye Hizmeti

İstanbul gibi büyük bir kentin Anadolu Yakası’nda ve güney bölgesinde konumlanan Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adasına teslim edilecek ya da o bölgeden teslim alınacak gönderileriniz vapur sefer saatleri içerisinde Adalar kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Adalar Kurye Hizmeti Fiyatları

Adalar ve bölgesine sadece vapur ile ulaşım olduğundan dolayı teslimat fiyatına ulaşım gidiş-dönüş bilet ve geçen zaman ücreti ekstra olarak eklenmektedir.

Adalar Kurye Hizmet Bölgeleri

Büyükada Kurye Hizmeti


Heybeliada Kurye Hizmeti


Burgazada Kurye Hizmeti


Kınalıada Kurye Hizmeti


Sedefada Kurye Hizmeti


Sivriada Kurye Hizmeti


Yassıada Kurye Hizmeti


Kaşıkada Kurye Hizmeti


Tavşanada Kurye Hizmeti

Popupkurye Adalar Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Adalar kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

popupkurye logosu

• Adalar kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
İstanbul'un diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz!