popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
adalar-kurye

ADALAR KURYE

KURYE ÇAĞIR

Adalar Kurye

Adalar kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Popupkurye sayesinde kurumsal Adalar kurye firması aramaya Son! Adalar'da kurye çağırmak, Popupkurye’de çok kolay!


Siz yalnızca web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden tercihinize göre Hemen, Randevulu veya Aynı Gün Teslim seçeneklerinden birini seçerek, çıkış/varış adreslerinizi ve gönderi detaylarınızı girin. Böylelikle gönderi fiyatını hemen görüntüleyin, kolayca Adalar kurye talebinizi oluşturun! Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Adalar'da hızlı, acil, özel, eczane, ilaç, evrak, paket kurye hizmetleri ve kargo seçeneklerinin yanı sıra, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi çeşitli kategorilere ayrılan hizmetler için de Adalar kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza en uygun seçeneklerle hizmetlerimizden faydalanın!

Adalar Kurye Hizmeti

İstanbul gibi büyük bir kentin Anadolu Yakası’nda ve güney bölgesinde konumlanan Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada ve Sedef adasına teslim edilecek ya da o bölgeden teslim alınacak gönderileriniz vapur sefer saatleri içerisinde Adalar kurye hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Adalar Kurye Hizmeti Fiyatları

Adalar ve bölgesine sadece vapur ile ulaşım olduğundan dolayı teslimat fiyatına ulaşım gidiş-dönüş bilet ve geçen zaman ücreti ekstra olarak eklenmektedir.

Popupkurye Adalar Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Adalar kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

Adalar Kurye Hizmet Bölgeleri

Büyükada Kurye
Heybeliada Kurye
Burgazada Kurye
Kınalıada Kurye
Sedefada Kurye
Sivriada Kurye
Yassıada Kurye
Kaşıkada Kurye
Tavşanada Kurye
popupkurye logosu

• Adalar kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
İstanbul'un diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz!