Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Pendik Kurye

Pendik Kurye

Pendik Kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? En yakın kurye telefonunu nereden bulurum diye vakit harcamadan, Pendik ve bölgesinde motorlu veya araçlı kurye çağırmak Popupkurye’ de çok kolay!

İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, teslimat takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Kuryeniz tek tıkla 30 dakikada yanınızda!

Pendik Kurye Hizmeti

Pendik'te ikamet ediyorsunuz veya Pendik'te bir işletmeniz var. Arkadaşınıza göndermeniz gereken bir hediye paketinin ya da son dakika aldığınız bir siparişin gün içerisinde İstanbul'un diğer ucuna gönderilmesi gerekiyor. Göndereceğiniz ürün fazla ısıya maruz kaldığında ya da en hafif çarpma ile dahi hasar alabilecek bir ürün. Bu nedenle kargo maalesef seçenekleriniz arasında yer almamakta. Akşam saatleri ise herhangi bir kurye firmasını arayıp kurye bulmanız da oldukça düşük bir olasılık. Peki bu durumda Pendik kurye hizmeti almak için ne yapacaksınız? Tabii ki Popupkurye'yi kullanacaksınız!

Pendik Kurye Hizmetleri

Popupkurye sistemi üzerinden Pendik moto kurye ve Pendik arabalı kurye talebi oluşturabilirsiniz. Pendik moto kurye, genellikle evrak ve hafif paketlerin taşınması için öncelikli tercihtir. Pasta gibi hassas gıda ürünlerin, motorla taşınamayacak ağırlıkta ve büyüklükteki paketlerin teslimatı için ise arabalı kurye ön plandadır.

İhtiyacınız doğrultusunda oluşturduğunuz talebin hemen ardından sistem, sizi Pendik ve çevresinde bulunduğunuz konuma en yakın kurye ekibimiz ile eşleştirir. Kurye en kısa sürede adresinize gelir ve dakikalar içerisinde paketinizi alıcısına teslim eder.

Pendik Motorlu Kurye Hizmeti

Pendik motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Pendik moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Pendik motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Pendik Arabalı Kurye Hizmeti

Motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Pendik araçlı kurye hizmeti almanız gerekir. Motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Pendik araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Benzer motorlu kurye taleplerinde olduğu gibi sistem sizi en yakın kurye ile eşleştirir. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese en kısa süre içerisinde teslim eder.

Araçlı kuryeler büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. Popupkurye inovatif sisteminde yer alan Kurye Çağır sayfası üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Pendik Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Pendik acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de Kurye Çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Pendik acil moto kurye veya Pendik acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Pendik Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an tek yapmanız gereken mobil uygulamamızda veya web sitemizde yer alan Kurye Çağır bölümünden 7/24 Pendik gece moto kurye ya da Pendik gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Pendik Kurye Fiyatları

Pendik ilçesinde alacağınız kurye hizmetinin fiyatı, paketiniz için tercih edeceğiniz araç tipi ve paketin teslim edileceği adrese göre değişiklik gösterir. Popupkurye Kurye Çağır sayfasındaki gönderi formuna gönderi ağırlığı, araç tipi ve adres bilgilerini yazarak teslimat fiyatını anında görüntüleyebilirsiniz.

Pendik Kurye Hizmet Bölgeleri
Yenişehir Kurye

Popupkurye Pendik Yenişehir mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yenişehir motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Emirli Kurye

Popupkurye Pendik Emirli mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Emirli motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Esenyalı Kurye

Popupkurye Pendik Esenyalı mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Esenyalı motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yayalar Kurye

Popupkurye Pendik Yayalar mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yayalar motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kavakpınar Kurye

Popupkurye Pendik Kavakpınar mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Kavakpınar motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Esenler Kurye

Popupkurye Pendik Esenler mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Esenler motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Güzelyalı Kurye

Popupkurye Pendik Güzelyalı mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Güzelyalı motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Bahçelievler Kurye

Popupkurye Pendik Bahçelievler mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Bahçelievler motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Velibaba Kurye

Popupkurye Pendik Velibaba mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Velibaba motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Göçbeyli Kurye

Popupkurye Pendik Göçbeyli mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Göçbeyli motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Sülüntepe Kurye

Popupkurye Pendik Sülüntepe mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Sülüntepe motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Şeyhli Kurye

Popupkurye Pendik Şeyhli mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Şeyhli motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kurtköy Kurye

Popupkurye Pendik Kurtköy mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Kurtköy motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Fatih Kurye

Popupkurye Pendik Fatih mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Fatih motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ramazanoğlu Kurye

Popupkurye Pendik Ramazanoğlu mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Ramazanoğlu motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Doğu Kurye

Popupkurye Pendik Doğu mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Doğu motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çınardere Kurye

Popupkurye Pendik Çınardere mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Çınardere motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çamlık Kurye

Popupkurye Pendik Çamlık mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Çamlık motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Sapan Bağları Kurye

Popupkurye Pendik Sapan Bağları mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Sapan Bağları motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çamçeşme Kurye

Popupkurye Pendik Çamçeşme mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Çamçeşme motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ahmet Yesevi Kurye

Popupkurye Pendik Ahmet Yesevi mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Ahmet Yesevi motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kurtdoğmuş Kurye

Popupkurye Pendik Kurtdoğmuş mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Kurtdoğmuş motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ballıca Kurye

Popupkurye Pendik Ballıca mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Ballıca motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Orta Kurye

Popupkurye Pendik Orta mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Orta motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Güllü Bağlar Kurye

Popupkurye Pendik Güllü Bağlar mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Güllü Bağlar motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Çarşı Kurye

Popupkurye Pendik Çarşı mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Çarşı motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Batı Kurye

Popupkurye Pendik Batı mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Batı motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yeni Kurye

Popupkurye Pendik Yeni mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yeni motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Yeşilbağlar Kurye

Popupkurye Pendik Yeşilbağlar mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Yeşilbağlar motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Ertuğrul Gazi Kurye

Popupkurye Pendik Ertuğrul Gazi mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Ertuğrul Gazi motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Sanayi Kurye

Popupkurye Pendik Sanayi mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Sanayi motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Kurna Kurye

Popupkurye Pendik Kurna mahallesi ve çevresine kurye ve kargo hizmeti vermektedir. Kurna motorlu, araçlı, gece, acil, hızlı, ilaç kurye ve otobüs, uçak, havalimanı kargo gibi kategorize edilen hizmetleri hem inovatif mobil uygulaması hem web sitesi sistemi ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Popupkurye İle Tanışın!

Popupkurye'nin Pendik kurye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Pendik Kurye Hizmetimizle Yanınızdayız!