popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
otakcilar-kurye

OTAKÇILAR KURYE

KURYE ÇAĞIR

Otakçılar Kurye

Otakçılar kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip Otakçılar kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, Otakçılar motorlu kurye ya da Otakçılar araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim Otakçılar kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Otakçılar hızlı kurye, Otakçılar ilaç kurye, Otakçılar evrak kurye, Otakçılar paket kurye, Otakçılar eczane kurye, Otakçılar kargo, Otakçılar otobüs kargo, Otakçılar uçak kargo, Otakçılar havalimanı kargo, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de Otakçılar kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Otakçılar Motorlu Kurye Hizmeti

Otakçılar motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Otakçılar moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Otakçılar motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Otakçılar Araçlı Kurye Hizmeti

Otakçılar motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Otakçılar araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. Otakçılar motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde Otakçılar araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Otakçılar araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


Otakçılar araçlı kurye hizmeti, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Otakçılar Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Otakçılar acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Dilediğiniz zaman kurye çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Otakçılar acil moto kurye veya Otakçılar acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Otakçılar Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden 7/24 Otakçılar gece moto kurye ya da Otakçılar gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Otakçılar Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Otakçılar şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak en kısa süre içerisinde şehirler arası teslimat adresine ulaştırmakta veya Otakçılar ve çevre bölgesinden bir gönderiniz var ise teslim almaktayız.

Otakçılar Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre Otakçılar motorlu kurye ve Otakçılar araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Otakçılar Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Otakçılar kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


Eyüp'ün diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz!
popupkurye logosu

• Otakçılar motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır