popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
eyup-kurye

EYÜP KURYE

KURYE ÇAĞIR

Eyüp Kurye

Eyüp kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip Eyüp kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, Eyüp motorlu kurye ya da Eyüp araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim Eyüp kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Eyüp hızlı kurye, Eyüp ilaç kurye, Eyüp evrak kurye, Eyüp paket kurye, Eyüp kargo, Eyüp otobüs kargo, Eyüp uçak kargo, Eyüp havalimanı kargo, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de Eyüp kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Eyüp Motorlu Kurye Hizmeti

Eyüp motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Eyüp moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Eyüp motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Eyüp Araçlı Kurye Hizmeti

Eyüp motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Eyüp araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. Eyüp motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde Eyüp araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Eyüp araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


Eyüp araçlı kurye hizmeti, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Eyüp Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Eyüp acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Dilediğiniz zaman kurye çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Eyüp acil moto kurye veya Eyüp acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Eyüp Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden 7/24 Eyüp gece moto kurye ya da Eyüp gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Eyüp Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Eyüp şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak en kısa süre içerisinde şehirler arası teslimat adresine ulaştırmakta veya Eyüp ve çevre bölgesinden bir gönderiniz var ise teslim almaktayız.

Eyüp Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre Eyüp motorlu kurye ve Eyüp araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Eyüp Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Eyüp kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


Eyüp'ün Her Noktasında Popupkurye!

Alibeyköy Kurye
Demirkapı Kurye
Göktürk Kurye
Güzeltepe Kurye
Haliç Kurye
Hasdal Kurye
Kemerburgaz Kurye
Rami Kurye
Topçular Kurye
Yeşilpınar Kurye
Akpınar Kurye
Otakçılar Kurye
Pirinççi Köyü Kurye
popupkurye logosu

• Eyüp motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır
İstanbul'un diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz!