Setüstü Kurye

Setüstü kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip Setüstü kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, ister hemen ister ileri zamanlı Setüstü motorlu kurye veya Setüstü araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!

Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, kolayca Setüstü kurye talebi oluşturabilirsiniz. Zaman açısından hemen olarak oluşturduğunuz Setüstü kurye talebinizde kuryeniz 30 dakikada çıkış adresinden gönderinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde teslimat adresine ulaştırır. İleri zamanlı oluşturduğunuz Setüstü kurye talebinizde ise; çıkış ve varış adresleri planlanan zaman içerisinde tarafımızdan ziyaret edilir.

Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamamızdan ya da web sitemizden canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Setüstü hızlı kurye, Setüstü ilaç kurye, Setüstü evrak kurye, Setüstü paket kurye, Setüstü kargo, farklı adresten paket aldırma ya da mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de ister mobil uygulamamız isterseniz web sitemiz üzerinden Setüstü kurye çağırabilirsiniz.

Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!

KURYE ÇAĞIR

Setüstü Motorlu Kurye Hizmeti

Setüstü motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Setüstü moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Setüstü motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Setüstü Araçlı Kurye Hizmeti

Setüstü motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Setüstü araçlı kurye hizmeti almanız gerekir. Setüstü motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde Setüstü araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Setüstü araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.

Araçlı kuryeler büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İsterseniz mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Setüstü Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Setüstü acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de gönderi formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Setüstü acil moto kurye veya Setüstü acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Setüstü Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden 7/24 Setüstü gece moto kurye ya da Setüstü gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Setüstü Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Setüstü şehirler arası motorlu kurye ve Setüstü şehirler arası araçlı kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Setüstü adresinizden Türkiye'nin 81 iline gönderileriniz için Setüstü şehirler arası kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Setüstü Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre Setüstü motorlu kurye ve Setüstü araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Setüstü Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Setüstü kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu'nun diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz.