Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Maslak Kurye

Maslak Kurye

Sarıyer ilçesinde ticaret sektörünün kalbi olarak bilinen Maslak'ta bir işletmeye sahipseniz bölgenin yoğunluğuna ayak uydurmak için teslimatlarınız noktasında her an kuryeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Ancak bünyenizde çalışan ve araç bulundurmak külfetli bir iş. Ürünleriniz için standart kargo yöntemlerini kullanmak ise acil teslimatlarınızda gecikmelere yol açabilir. Bu noktada Popupkurye’ nin sizlere sunmuş olduğu Maslak motorlu kurye ve Maslak araçlı kurye hizmetini kullanmak fayda sağlayacaktır.

İster mobil uygulamamızdan ister web sitemizden Kurye Çağır formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli detayları girerek teslimat fiyatını Anında görüntüleyebilir, kolayca kurye talebinizi oluşturabilirsiniz. Kurye talebinizi oluşturduktan sonra kuryeniz 30 dakika içerisinde çıkış adresine ulaşır ve sonraki 60 dakika içerisinde teslimatı alıcısına ulaştırır. Teslimat süresi boyunca kuryenizi mobil uygulamadan ya da web sitesinden takip ederek gönderi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca planlı teslimat, mağazadan veya bir adresten paket aldırma, ürün satın aldırma vb. işlemleriniz için de kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki; Popupkurye - Hızlı Teslimat mobil uygulamamız müşterilerimize artı kullanım özellikleri sunmaktadır. Siz de diğer mutlu müşterilerimiz gibi mobil aplikasyonumuzu "Google Play Store ya da Apple Store" uygulama mağazanızdan cihazınıza indirip, Bireysel/Kurumsal üyelik kaydı oluşturarak kurye talebi oluşturma, teslimat takibi vb. süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Çıkış ve Varış
Noktalarını Seçin
Gönderici ve Alıcı
Bilgilerini Girin
Gönderinizi
Onaylayın

Kuryeniz tek tıkla 30 dakikada yanınızda!

Maslak Kurye Firmaları Acil Teslimat Yapar mı?

Maslak gibi iş trafiğinin yoğun olduğu bir bölgede acil kurye ya da aynı gün içinde teslimata ihtiyaç duyarsanız günün erken saatlerinde kurye firmaları ile görüşmeniz gerekecektir. Bu durumun sebebi; kurye firmaları güzergah rotalarını önceden planladıkları için acil teslimat hususunda sizlere destek veremeyebilir.

İşte bu noktada günün herhangi bir saatinde acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda, son teknoloji altyapısı olan Popupkurye' yi deneyebilirsiniz.

Maslak Moto Kurye Hizmeti

Ortalama 25 kg ağırlığı geçmeyen, ufak ebatlardaki paketlerinizi Maslak moto kurye ile dilediğiniz an gönderebilirsiniz. Sistem üzerinden günün her saatinde kurye talebi oluşturabilirsiniz. Maslak moto kurye hizmeti, İstanbul'da trafiğin en yoğun olduğu saatlerde dahi paketlerinizi ortalama 60 dakika içerisinde ilgili adrese teslim eder.

Maslak Arabalı Kurye Hizmeti

Maslak moto kurye ile teslimatı mümkün olmayan paketleriniz ya da pasta gibi hassas ürünleriniz için araçlı kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Maslak araçlı kurye ekibimiz güler yüzlü bir şekilde teslimat noktasına gelir, paketinizi alır ve ilgili adrese en kısa süre içerisinde teslim eder. Aynı Maslak motorlu kurye de olduğu gibi Maslak araçlı kuryenizin hareketlerini de harita üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı rota üzerindeki farklı teslimat noktalarını tek bir gönderide toplayarak teslimat maliyetinizi düşürmek için de Maslak araçlı kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Maslak Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an tek yapmanız gereken mobil uygulamamızda veya web sitemizde yer alan Kurye Çağır bölümünden 7/24 Maslak gece moto kurye ya da Maslak gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Maslak Kurye Fiyatları

Maslak bölgesindeki kurye fiyatları,kurye hizmetinin verileceği araç tipi, çıkış ve varış adresi, ürünün ağırlık ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Maslak ilçesinde uygun fiyat ile kurye hizmeti almak ve aynı gün içerisinde paketlerinizi teslim etmek isterseniz, Popupkurye’ yi denemelisiniz!

Teslimat fiyatını hesaplamak ve kurye talebi oluşturmak çok basit! Popupkurye Kurye Çağır sayfasında yer alan gönderi formunda araç tipi ve ağırlık seçimi yaparak çıkış ve varış adresi bilgilerini doldurmanız yeterlidir.

Popupkurye İle Tanışın!

Popupkurye'nin Maslak kurye hizmetleriyle ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimize canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Maslak Kurye Hizmetimizle Yanınızdayız!