popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
izzetpasa-kurye

İZZETPAŞA KURYE

KURYE ÇAĞIR

İzzetpaşa Kurye

İzzetpaşa kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip İzzetpaşa kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, İzzetpaşa motorlu kurye ya da İzzetpaşa araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim İzzetpaşa kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İzzetpaşa hızlı kurye, İzzetpaşa ilaç kurye, İzzetpaşa evrak kurye, İzzetpaşa paket kurye, İzzetpaşa eczane kurye, İzzetpaşa kargo, İzzetpaşa otobüs kargo, İzzetpaşa uçak kargo, İzzetpaşa havalimanı kargo, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de İzzetpaşa kurye talebi oluşturabilirsiniz.

İzzetpaşa Motorlu Kurye Hizmeti

İzzetpaşa motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. İzzetpaşa moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman İzzetpaşa motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

İzzetpaşa Araçlı Kurye Hizmeti

İzzetpaşa motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için İzzetpaşa araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. İzzetpaşa motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde İzzetpaşa araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde İzzetpaşa araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


İzzetpaşa araçlı kurye hizmeti, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

İzzetpaşa Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. İzzetpaşa acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Dilediğiniz zaman kurye çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 İzzetpaşa acil moto kurye veya İzzetpaşa acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

İzzetpaşa Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden 7/24 İzzetpaşa gece moto kurye ya da İzzetpaşa gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

İzzetpaşa Şehirler Arası Kurye Hizmeti

İzzetpaşa şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak en kısa süre içerisinde şehirler arası teslimat adresine ulaştırmakta veya İzzetpaşa ve çevre bölgesinden bir gönderiniz var ise teslim almaktayız.

İzzetpaşa Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre İzzetpaşa motorlu kurye ve İzzetpaşa araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye İzzetpaşa Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin İzzetpaşa kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


Şişli'nin diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz!
popupkurye logosu

• İzzetpaşa motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır