İkitelli Kurye

İkitelli kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip İkitelli kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, ister hemen ister ileri zamanlı İkitelli motorlu kurye veya İkitelli araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!

Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, kolayca İkitelli kurye talebi oluşturabilirsiniz. Zaman açısından hemen olarak oluşturduğunuz İkitelli kurye talebinizde kuryeniz 30 dakikada çıkış adresinden gönderinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde teslimat adresine ulaştırır. İleri zamanlı oluşturduğunuz İkitelli kurye talebinizde ise; çıkış ve varış adresleri planlanan zaman içerisinde tarafımızdan ziyaret edilir.

Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamamızdan ya da web sitemizden canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca İkitelli hızlı kurye, İkitelli ilaç kurye, İkitelli evrak kurye, İkitelli paket kurye, İkitelli kargo, farklı adresten paket aldırma ya da mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de ister mobil uygulamamız isterseniz web sitemiz üzerinden İkitelli kurye çağırabilirsiniz.

Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!

KURYE ÇAĞIR

İkitelli Motorlu Kurye Hizmeti

İkitelli motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. İkitelli moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman İkitelli motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

İkitelli Araçlı Kurye Hizmeti

İkitelli motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için İkitelli araçlı kurye hizmeti almanız gerekir. İkitelli motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde İkitelli araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde İkitelli araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.

Araçlı kuryeler büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İsterseniz mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

İkitelli Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. İkitelli acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de gönderi formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 İkitelli acil moto kurye veya İkitelli acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

İkitelli Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden 7/24 İkitelli gece moto kurye ya da İkitelli gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

İkitelli Şehirler Arası Kurye Hizmeti

İkitelli şehirler arası motorlu kurye ve İkitelli şehirler arası araçlı kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. İkitelli adresinizden Türkiye'nin 81 iline gönderileriniz için İkitelli şehirler arası kurye talebi oluşturabilirsiniz.

İkitelli Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre İkitelli motorlu kurye ve İkitelli araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye İkitelli Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin İkitelli kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başakşehir'in diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz.