popupkurye logo
Kurye Çağır Giriş/Kayıt
habibler-kurye

HABİBLER KURYE

KURYE ÇAĞIR

Habibler Kurye

Habibler kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip Habibler kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, Habibler motorlu kurye ya da Habibler araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!


Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden kurye çağır formuna çıkış/varış adresleri ile gerekli bilgileri girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, ister Hemen/Şimdi ister Randevulu/İleri Zamanlı isterseniz de Aynı Gün Teslim Habibler kurye talebi oluşturabilirsiniz. Teslimat süresince mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden kuryenizi canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Habibler hızlı kurye, Habibler ilaç kurye, Habibler evrak kurye, Habibler paket kurye, Habibler eczane kurye, Habibler kargo, Habibler otobüs kargo, Habibler uçak kargo, Habibler havalimanı kargo, farklı adresten paket aldırma veya mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de Habibler kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Habibler Motorlu Kurye Hizmeti

Habibler motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Habibler moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Habibler motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Habibler Araçlı Kurye Hizmeti

Habibler motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Habibler araçlı kurye hizmet desteği almanız gerekir. Habibler motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde Habibler araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Habibler araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.


Habibler araçlı kurye hizmeti, büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İster mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Habibler Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Habibler acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.


Dilediğiniz zaman kurye çağır formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Habibler acil moto kurye veya Habibler acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Habibler Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden 7/24 Habibler gece moto kurye ya da Habibler gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Habibler Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Habibler şehirler arası motorlu ve araçlı kurye hizmetimiz ile gönderilerinizi Popupkurye ailesi olarak en kısa süre içerisinde şehirler arası teslimat adresine ulaştırmakta veya Habibler ve çevre bölgesinden bir gönderiniz var ise teslim almaktayız.

Habibler Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre Habibler motorlu kurye ve Habibler araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Habibler Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Habibler kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.


Sultangazi'nin diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz!
popupkurye logosu

• Habibler motorlu ve araçlı kurye hizmeti

• Bireysel ve kurumsal gönderi

• Hemen ya da planlı teslimat

Kurye Çağır