Esenkent Kurye

Esenkent kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip Esenkent kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, ister hemen ister ileri zamanlı Esenkent motorlu kurye veya Esenkent araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!

Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, kolayca Esenkent kurye talebi oluşturabilirsiniz. Zaman açısından hemen olarak oluşturduğunuz Esenkent kurye talebinizde kuryeniz 30 dakikada çıkış adresinden gönderinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde teslimat adresine ulaştırır. İleri zamanlı oluşturduğunuz Esenkent kurye talebinizde ise; çıkış ve varış adresleri planlanan zaman içerisinde tarafımızdan ziyaret edilir.

Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamamızdan ya da web sitemizden canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Esenkent hızlı kurye, Esenkent ilaç kurye, Esenkent evrak kurye, Esenkent paket kurye, Esenkent kargo, farklı adresten paket aldırma ya da mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de ister mobil uygulamamız isterseniz web sitemiz üzerinden Esenkent kurye çağırabilirsiniz.

Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!

KURYE ÇAĞIR

Esenkent Motorlu Kurye Hizmeti

Esenkent motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Esenkent moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Esenkent motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Esenkent Araçlı Kurye Hizmeti

Esenkent motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Esenkent araçlı kurye hizmeti almanız gerekir. Esenkent motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde Esenkent araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Esenkent araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.

Araçlı kuryeler büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İsterseniz mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Esenkent Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Esenkent acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de gönderi formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Esenkent acil moto kurye veya Esenkent acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Esenkent Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden 7/24 Esenkent gece moto kurye ya da Esenkent gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Esenkent Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Esenkent şehirler arası motorlu kurye ve Esenkent şehirler arası araçlı kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Esenkent adresinizden Türkiye'nin 81 iline gönderileriniz için Esenkent şehirler arası kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Esenkent Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre Esenkent motorlu kurye ve Esenkent araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Esenkent Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Esenkent kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Maltepe'nin diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz.