Basınköy Kurye

Basınköy kurye hizmetine mi ihtiyacınız var? Kurumsal yapıya sahip Basınköy kurye firmasının iletişim numarasını nereden bulurum diye vakit harcamadan, ister hemen ister ileri zamanlı Basınköy motorlu kurye veya Basınköy araçlı kurye çağırmak Popupkurye’de çok kolay!

Tek yapmanız gereken web sitemiz ya da mobil uygulamamız üzerinden gönderi formuna çıkış ve varış adresleri ile gerekli alıcı bilgilerini girmek. Böylelikle gönderi fiyatını görüntüleyebilir, kolayca Basınköy kurye talebi oluşturabilirsiniz. Zaman açısından hemen olarak oluşturduğunuz Basınköy kurye talebinizde kuryeniz 30 dakikada çıkış adresinden gönderinizi teslim alır ve 60 dakika içerisinde teslimat adresine ulaştırır. İleri zamanlı oluşturduğunuz Basınköy kurye talebinizde ise; çıkış ve varış adresleri planlanan zaman içerisinde tarafımızdan ziyaret edilir.

Teslimat süresince kuryenizi mobil uygulamamızdan ya da web sitemizden canlı takip edebilir, teslimat durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Basınköy hızlı kurye, Basınköy ilaç kurye, Basınköy evrak kurye, Basınköy paket kurye, Basınköy kargo, farklı adresten paket aldırma ya da mağazadan ürün satın aldırma gibi kategorize edilen hizmetler için de ister mobil uygulamamız isterseniz web sitemiz üzerinden Basınköy kurye çağırabilirsiniz.

Kuryeniz birkaç tıkla 30 dakikada kapınızda!

KURYE ÇAĞIR

Basınköy Motorlu Kurye Hizmeti

Basınköy motorlu kurye hizmeti, motosiklet ile teslim edilebilecek ağırlık ve büyüklükteki paketlerinizin ya da tarafınızdan düzgün paketlenmek şartıyla gıda (pasta, kek vb.) ürünlerinizin veya iş evraklarının ilgili adrese teslim edilmesini sağlar. Basınköy moto kurye hizmeti, trafiğin yoğun olduğu zamanlarda dahi hızlı bir şekilde gönderim yapmanıza olanak sağlar. Zaman zaman Basınköy motor kurye hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Basınköy Araçlı Kurye Hizmeti

Basınköy motorlu kurye ile taşınması mümkün olmayan gönderileriniz için Basınköy araçlı kurye hizmeti almanız gerekir. Basınköy motorlu kurye ile karşılaştırıldığında günün herhangi bir saatinde Basınköy araçlı kurye bulmak zaman alabilir. Tabi ki Popupkurye burada devreye girer ve günün her saatinde Basınköy araçlı kurye talebi oluşturmanıza imkan tanır. Kurye paketi teslim aldıktan sonra gideceği yerdeki trafik yoğunluğuna göre var olan adrese belirtilen süre içerisinde teslim eder.

Araçlı kuryeler büyük ve hassas gönderilerinizin dışında toplu teslimat yapmanız gereken durumlarda da sizin için avantaj oluşturacaktır. İsterseniz mobil uygulamamız isterseniz de web sitemiz üzerinden teslimat yapılacak tüm adresleri ekleyip Rotayı Sırala özelliğini kullanarak teslimat başı maliyetinizi ve teslimat süresini optimize edebilirsiniz.

Basınköy Acil Kurye Hizmeti

Gün içerisinde acil olarak teslim etmeniz gereken teslimatlar için kurye firması ile en geç öğle saatlerine kadar görüşmeniz gerekmektedir. Klasik kurye firmaları rotalarını genellikle günlük olarak belirlediğinden dolayı geç saatlerde hizmet almak istediğinizde hizmet alamama vb. durum ile karşılaşabilirsiniz. Basınköy acil kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bu olumsuz durumları fırsat bilerek fahiş fiyat isteyenlerin de Popupkurye olarak önüne geçmekte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Günün herhangi bir saatinde kuryeye ihtiyaç duyuyorsanız, Popupkurye' de gönderi formuna gerekli adres bilgilerini girerek 7/24 Basınköy acil moto kurye veya Basınköy acil araçlı kurye talebi oluşturabilir, güvenilir ve hızlı teslimatın rahatlığını çıkarabilirsiniz.

Basınköy Gece Kurye Hizmeti

Üst kısımda da ifade ettiğimiz gibi çalışma saatlerimiz sadece mesai saatleri ile kısıtlı değildir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden 7/24 Basınköy gece moto kurye ya da Basınköy gece araçlı kurye talebi oluşturabilir, teslimat hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz.

Basınköy Şehirler Arası Kurye Hizmeti

Basınköy şehirler arası motorlu kurye ve Basınköy şehirler arası araçlı kurye hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Basınköy adresinizden Türkiye'nin 81 iline gönderileriniz için Basınköy şehirler arası kurye talebi oluşturabilirsiniz.

Basınköy Kurye Fiyatları

Alacağınız kurye hizmetinin türü, teslimat zamanı, ürünün taşınacağı mesafe ve taşınacak ürünün ağırlık ve boyutuna göre teslimat için ödenecek tutar değişiklik göstermektedir. Sistem üzerinden yapacağınız gönderilerin teslimat fiyatlarını görmek için gönderi formuna çıkış ve varış adreslerini girmeniz yeterlidir. Göndereceğiniz paketin boyutuna ve ağırlığına göre Basınköy motorlu kurye ve Basınköy araçlı kurye seçeneklerinden uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kurumsal müşteri olarak farklı ödeme seçeneklerinden ve dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Popupkurye Basınköy Kurye Hizmeti İle Tanışın!

Popupkurye'nin Basınköy kurye hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat bölümünden ya da destek hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bakırköy'ün diğer hizmet bölgelerine buradan göz atabilirsiniz.