POP UP KURYE : YENİ NESİL ONLİNE KURYE HİZMETİ

Dakikalar İçerisinde Uygun Fiyatlı Teslimatın En Hızlı ve Kolay Hali…

Uygun fiyatlı,erişilebilir ve en önemlisi teslimat hizmetleri sırasında müşteri memnuniyetini ön planda tutma vizyonuyla yola çıkan Pop Up Kurye,2020 itibari ile hizmet sektörüne yeni bir soluk getirerek İstanbul'da teslimat hizmeti operasyonlarına başlamıştır.

Kuryeler ile müşterileri buluşturan bir platform sunan Pop Up Kurye,sisteminde kayıtlı motorlu,araçlı ve yaya kuryeleriyle İstanbul ili içerisinde günde binlerce teslimat yaparak müşterilerinin yenilikçi/güvenilir kurye partneri olmaya devam etmektedir.

Pop Up Kurye Nasıl Kullanılır?

Kurye talebiniz olduğunda https://popupkurye.com/order adresinden ya da ücretsiz mobil uygulamamız üzerinden saniyeler içerisinde 7/24 gönderi oluşturabilirsiniz.

Pop Up Kurye Nasıl Çalışır?

Gönderi sahibi çıkış,varış adresi gibi gerekli bilgileri girerek kurye talebini oluşturduktan sonra bu talep çıkış noktasına en yakın olan kuryelerin uygulama ekranında görünür hale gelir. Uygunluk durumuna göre kayıtlı kuryeler talebinizi kabul ederler.Talebin kabul edilmesinin ardından 30 dakika içinde kurye çıkış adresine vararak gönderiyi teslim alır ve 60 dakika içerisinde alıcıya ulaştırır.Bu süreçte siz de kuryenizi haritadan takip edebilirsiniz.

Pop Up Kurye İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Müşteri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı destek bölümünden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İletişim/Çalışma Saatleri:

Destek Hattı : +90 212 909 10 04 / +90 533 290 01 11
Pazartesi-Cuma: 7/24
Cumartesi-Pazar: 7/24

Her türlü sorunuz, talebiniz ve geri bildiriminiz için bize info@popupkurye.com mail adresinden de ulaşabilirsiniz.